Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étvágycsökkentö van...

Milyen étvágycsökkentö van ami tutira elveszi az étvágyat? Néha kényszeresen eszem, utána meg büntudatom van, és nem tudok fogyni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha két étkezés között megéheztél és enned kell, egyél almát, sárgarépát vagy karalábét. Ugyanolyan finom, mint bármi más, elveszi az étvágyat (főleg a répa), és bűntudatod sem lesz utána!
2009. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az étvágycsökkentők a gyomorra, hasnyálmirigyre hatnak, nálad, ha pszichés eredetű az éhséged, tehát kényszeres evő vagy, akkor ezek semmit nem érnek.
2009. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igyál meg egy nagy pohár vizet,ez telít,mert sokszor nem is vagy éhes,csak egyszerűen enni akarsz,mert jólesik.nekem a legtöbbször használ a víz...
2009. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Biotech Thermo Drine Liquid. Egy év alatt 15 kilót fogytam. Nem vagyok tőle oylan kajás, plusz még van benne egy csomó vitamin is. Csak pocsék íze van, sajna:S:D Amúgy a Hervisben szoktam venni.
2009. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: utolsótól kérdezném: mennyibe kerül ez a készítmény, amit írtál, és meddig elég?
2009. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a thermo drine liquidet énis használtam. nekem is bevált, de félreértés ne essen: edzés nélkül az nem fogyasztószer! 2500ft/ fél liter. Fél liter az 50 adag (50 edzés)
2009. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ajánlom az Obesimed-et, mert természetes, és segít a diétát betartani! Egy hónap alatt nyolc kiló jónak számít? Én ezzel fogytam.
2010. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!