Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsgaidoszakban fogyni? Hogy...

Vizsgaidoszakban fogyni? Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Szeretnek nyarra jo alakot, legalabb 10 kg-ot lefogyni. Egyenlore minden nap delutan 5-ig vannak oraim. Mar most vannak vizsgak, igy annyit tudok csinalni, hogy gyorsan osszedobok valami kajat es azt masnap 5 perc alatt befalom es rohanok is tovabb. 5 utan pedig keszulok a kovetkezo vizsgakra.

Naponta fel orat tudnak tornazni. Az eleg lenne?

170 cm 67kg vagyok.


Tehat azzal vagyok gondban, hogy

- nincs penzem norbi-s kajat venni

- magamra kell foznom legalabb 3 napra elore, de mi nem hizlal?

- kell energia a tanulashoz, ha ehes vagyok, csak a kajan jar az agyam.

- nincs naponta fel oranal tobb idom mozogni.


2012. ápr. 22. 14:16
 1/4 Zotya112 válasza:
Egyél keveset próbálj vmit sportolni.A koplalástól lehet fogyni csak vigyáz h ne üsd ki magad.
2012. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A vizsgaidőszak max. egy hónap még, az alatt 2 kg-t tudnál fogyni, nem oszt, nem szoroz. Ha nem eszel eleget, nemcsak azért nem fogsz tudni tanulni, mert a kajára és az éhségre gondolsz, hanem azért sem, mert nem fog az agyad.
2012. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vizsgaidőszakban tudok a legjobban fogyni, ugyanis nincs étvágyam az idegtől.
2012. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

már napi fél óra is több a semminél,plusz vizsgaidőszakban a tanulás is sok energiát von el és ha márcsak fele annyit eszel,mint eddig simán lefogysz 10 kilót különös erőfeszítés nélkül is,sőt.

a norbis kaják hülyesésgek,mindent lehet enni csak mértékkel.

a cukros löttyöket ,nasikat lehetőleg kerüld max.egy szelet csoki a vizsga előtt nem egy tábla vagy ilyesmi.

pl. kinder csokiban egy szeletben 70 kcal van,az nem olyan sok mint pl egy sportszelet.

csoki helyett még jó a müzliszelet is pl. cerbona,abból van cukormentes is.

én tavaly nyáron úgy fogytam 8 kilót ,hogy nem ettem édességet és ha tehettem akkor nem szálltam villamosra,hanem inkább gyalogoltam.(1-2 megálló).

de arra vigyázz,hogy ne menjen a vizsga kárára a fogyókúrád.

2012. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!