Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűnöztem, nem sokat, de...

Bűnöztem, nem sokat, de mégis. Holnap kevesebb kcal-t egyek mint eddig, vagy ugyanúgy folytassam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy bűnöztél? Mit és mennyit ettél ma és máskor? Milyen időközönként fordul elő, hogy bűnözöl?


Ezek nélkül nehéz válaszolni, de ha nem nagy bűnözésről van szó (pl. 1 tábla csoki elfogyasztása), akkor én folytatnám ugyanúgy.

2012. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pár darab háztartási keksz,egy marék csipsz,fél doboz 2%-os sör,kb. egyharmad túrórudi,1 kis szelet házipizza és valami habcsóksütiizé fele. Ezeket a délután folyamán ettem több részletben.


Normál napjaimon zabpelyhet,gyümölcsöket,zöldségeket,joghurtot,túrót,tojást eszem + ebédre amit a szüleim főznek. Kb. 1700 kcal körül és heti 6x sportolok,csak minimális zsírt szeretnék ledolgozni,inkább izmot akarok felszedni. Legutoljára ilyen "rossz-evős" napom 1 héttel ezelőtt volt :/

2012. ápr. 22. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy folytasd, ne egyél kevesebbet, ez nem olyan hatalmas bűnözés. Én is bűnöztem ma és tegnap, ha már így hívjuk. Bár én nem tekintem annak. Több kalóriát ettem, mint a többi napon, de még így is a súlytartó kategóriában maradtam. Nem aggódom, holnaptól folytatom tovább a rendes kajálást. Viszont egy edzés helyett kettőt csináltam mind a két nap.
2012. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagy hibája annak, ha valaki kalóriát számolgat...

Az életed egy merő lelkizés lesz a kalóriák körül...

2012. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... megtörtént és ennyi. Ne foglalkozz vele. :D

Én tegnap is bűnöztem, megettem kakaós palacsintát, és ma még is kevesebbet mutatott a mérleg fél kilóval. (Igaz én ma reggel bőven ledolgoztam :)

2012. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!