Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Császármetszéssel szültem, és...

Császármetszéssel szültem, és irgalmatlan nagy hasam maradt. Mindenki azt hiszi, h már a másodikat várom. Milyen tornával és diétával tudnám ezt ledolgozni, ami nem veszélyes ilyen beavatkozások után?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az update étkezést kb két hete, és zumbázok napi 20 percet (jelenleg nem nagyon birok erőteljesebb tornákat, ja és még félek is hogy megerőltetem a hasam és kiszakad a belső varrásom- vagy ilyen nem létezik? ) Ezzel le fogok tudni fogyni legalább 10 kilót?
2012. ápr. 23. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor szültél és mennyit hiztál a terhesség alatt?
2012. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem írod, mikor szültél. Olyan mozgást javaslok, ami nem veszélyezteti a pocakod: bicikli, szobabicikli, esetleg gyaloglás. És persze diétás étrend, de csak ha nem szoptatsz. Kérj tanácsot a nőgyógyászodtól, nehogy sérülés legyen a vége.
2012. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2011 decemberében szültem. 60 kilóval estem teherbe és 83-mal mentem szülni. jelenleg 68-69 kiló vagyok.
2012. ápr. 23. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
hiába update étkezés,ha nincs kalória deficitben.
2012. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogyan kell számolni a kalóriákat? és honnan tudom, h deficitben vagyok-e vagy sem?
2012. ápr. 24. 11:59
 6/6 Funny válasza:
A hasad alját a tornával ne tedd egyszerre túl nagy terhelés alá de haspréseket szülés után 4-6 héttel nyugodtan csinálhatsz, utánna a hasad alja scípőemelésekkel stb-vel nyugodtan mehet.
2012. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!