Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 kilót szeretnék fogyni,...

6 kilót szeretnék fogyni, minden megvan már, milyen fehérjeport vegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék izmot növelni ,se tömeget,se szteoridot (csak tisztázásképpen:)) 18 éves 57 kilós 156 centis lány vagyok és 50 kilóra szeretnék lefogyni, hisz ennyi lenne az optimális testsúlyom. Már irtam ki ezzel kapcsolatosan kérdést (nem pontosan ilyet), azóta összeállitottam az étrendet megvan a zsírégető: [link] már csak egy kis fehérjeturmix kell reggelihez vagy vacsihoz. Het 2-3 esetleg 4 edzés lesz betervezve, formásodni szeretnék!:)
2012. ápr. 24. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, vacsora helyett scitec 100% Whey protein professionalt szoktam inni. Nem az előírt 30 g-ot, csak 10-15-öt, véleményem szerint diétához, női test számára annyi kb a megfelelő. Kevés sovány tejjel+vízzel
2012. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jót írt az előttem lévő. A 100% wp. Tényleg jó,csak méregdrága... A lényeg,hogy alacsony szénhidrát tartalmút keress...én csóróság miatt:) a full force Mpm termékére szavazok... Én 14 kilót fogytam vele karöltve:)
2012. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne az??? én sem szeretnék rá sokat költeni igazából...
2012. ápr. 24. 18:03
 4/8 anonim válasza:
Aham!azaz...az epres egész finom,a vanillia elmegy, a csokis kimondottan szar! 7 kiló egészséges súlyvesztésre kb 2 hónapot számolj...napi 2 turmixal az 2x60=120...a 3kg-os mpm 130 adag és kb 9000ft...szerintem megéri egyszerre megrendelni! Azt már nincs vele gond. Remélem feszes leszel a strandon,ha összefutunk,nem szeretnék úszógumit látni!:D
2012. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hihi nem fogsz x))) lényeg az hogy vmi lightos port szedjek, és véletlenül sem szeretnék izomtömegeket, csak formásodni!
2012. ápr. 24. 23:16
 6/8 anonim válasza:
Arra pont megfelel az mpm. Mellé valami intenzív edzés(pl. Box) meg valami alap zsírégető+l karnitin. De ha van valami jobb kombód feltétlen oszd meg velem:)
2012. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én csak Eddig Aminostar Fat burnert vettem l-karnitint nem terveztem mert nem szeretnék annyi mindent összeszedni, meg akkor még ez a fehérjepor... meg van nekem a TIENS-től gyógynövénykapszulám ami ugyszint segit a jobb asnyagcserében és zsirégetésben, van ugyanilyen tapaszom is + megyek májustól kondiba. meg itthon réka vagy futás.
2012. ápr. 25. 15:36
 8/8 A kérdező kommentje:
ja meg napi 1 liter zöld tea. a diétás étkezést még nem kezdtem el mert még nem vetem csirkemellett meg stb-t egyenlőre csak annyi van h 5x evés minden "normális" kajákból de csak is féladagokat.
2012. ápr. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!