Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon tanultak az emberek a...

Vajon tanultak az emberek a tegnapi Napló riportból? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap a Naplóban véletlen láttam egy riportot, melyben szépen bemutattak egy óriási fogyókúrás (szándékosan így írom) átverést, mely 3 hét alatt 30(!!!) kiló elvesztésével kecsegtet mozgás és koplalás nélkül. Megszólalt pár szakember is, akik természetesen elmagyarázták hogy ez lehetetlen. (Mily meglepő :D )


Szerintetek eljutott a célközönséghez az üzenet, vagy már másnap rendelték az emberek a hasonló lehúzós cuccokat?


Miért gondolják az emberek hogy a befektetett munkát, időt meg lehet spórolni ezekkel a sza.. cuccokkal?


Kedves ilyesmiket használók! Végre elhiszitek hogy ezek hazugságok?


2009. jún. 22. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én eddig is elhittem hogy ezek baromságok. de vannak akiket ez sem riaszt el. ismerek nem is egy olyan embert aki felül az ilyeneknek, mert hülyék ahhoz is, hogy ép ésszel utána gondoljanak a dolgoknak.
2009. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hihetetlen,hogy mi mindennek dőlnek be az emberek.Szerintem túl jó a reklám,és nem gondolnak bele,hogy mennyit árthatnak,ha beszednek minden hülyeséget.Ha annyi pénzért nem enne,akkor lefogyna,és spórolna is.Vgay venne kondibérletet.
2009. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én sosem hittem semmilyen csodakenőcsökben,csodatablettákban meg ilyenekben! Sajnos van aki elhiszi. És aki elhiszi,lehet hogy a szakértői véleményre sem hallgat,nem tudom. A reklámok sok hülyeséget elhitetnek az emberekkel...
2009. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésre a válasz: szerintem nem

OFF: észrevettétek hogy a riporter is a gyakorikérdések.hu-t olvasgatta a riportban?

2009. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mélységesen tisztelem azokat akik ilyen brilliánsan kitalálnak és kiviteleznek egy ilyen csalást! Napi 20 millió a sok parasztból! Ez igen! Aki meg rendeli, az meg is érdemli...
2009. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A teleshop is ezt csinálja...
2009. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen kedves OFF-oló észrevettem
2009. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!