Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16éves vagyok 62kilo. és...

Iansomerhalder kérdése:

16éves vagyok 62kilo. és 164centi. :D le szertnék fogyni nyárra 56kg-ra. De ha van itthon csoki már pedig mindig van. Nem tudok ellenállni muszák ennem belőle. Nincs semmi önkontrollom. Hogy tudnék ezen változtatni? :D

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mondd meg a szüleidnek hogy ne vegyenek otthonra csokit! egy szemet se!

Hidd el, ha nincs otthon, akkor nincs rá kereslet! Saját tapasztalat!

Amúgy kezdj el kocogni és tényleg állj rá az egészségesebb ételekre. Heti 0,5 kiló fogyás az ideális.

Néha ehetsz egy kis csokit (pl. étcsokit vagy egy gombóc fagyit) főleg délelőtt folyamán.

A 164 centidhez tényleg sok a 62, szépen lassan kitartóan kezdd el, és a csokit cseréld le egy fincsi gyümölcsre:)

2012. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Első, a gyümölcs ehhez nem a legjobb. Rengeteg benne a gyümölcscukor. Inkább akkor már valami zöldséget kell enni. :)
2012. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
A gyümölcscukor az egészséges te szerencsétlen -.- az nem hízlal
2012. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcscukor az nem annyira hízlal,mert a szervezet azt máshogy hasznosítja fel.Egyébként Ha fogyni akar valaki akkor nem szabad rágörcsölni.Én ezt tapasztalatból mondom.Tavaly júniusba 68 kg voltam 164 cm-hez-Aztán elhatároztam magam hogy nyáron lefogyok,de nem görcsöltem rá.Egyszerűen kevesebbet ettem.Nem kell a hülye kalóriákat számolgatni.Hisz ha lefogysz akkor utána is számolni fogod? Egész életeden át?Annyi az egész hogy bármit ehetsz csak keveset.Nyár végére 59 kg lettem :) A csokival meg az a helyzet (és ez bizonyított) hogy minnél többet eszel annál jobban kívánod.Egyszer kell csak elhatározni magad és nagyon könnyű lesz utána.Próbáld helyettesíteni diétás csokival ami ugyanannyira finom de mégse hízlal olyan nagyon.De csak végső esetbe vegyél.Inkább próbáld meg nélküle.Nem nehéz hidd el :D
2012. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.-el abszolút egyetértek, ugyanígy voltam, és én is le tudtam fogyni!!

Még csoki is belefér néha. :) (Persze nem minden nap, és nem mértéktelenül!!)

2012. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Egyébként a fogyit amúgy is jobb nyáron csinálni mert rohadt meleg van és kevesebb kaját kíván az ember.Meghát a nyár az mozgalmas(legalábbis nekem) időm is alig van enni és egy idő után már nem lesz olyan fontos a kaja :) 2 hónapja csinálom és már 4 kg lement rólam mert télen feljött 11 nagyon sokat zabáltam,stressz,suli,vizsgák..stb.. :DMost 66 vagyok mint tavaly nyáron kb.Újra megcsinálom és nyár végére megint lemegyek 59-re :)

2012. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!