Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy a háztartási...

Playmateee kérdése:

Tudom, hogy a háztartási keksz hízlal, vagyis szénhidrát + cukor. De nagyon szeretem, amugy sem vagyok kövér,45 kiló vagyok de szeretnék lemondani arról, hogy nassolom a kekszet mit csináljak, hogy ne jusson eszembe?

Figyelt kérdés
keksz

2012. ápr. 30. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na most fussunk neki mégegyszer
2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha 45 kiló vagy, akkor minek akarsz lemondani róla? Jézusom...
2012. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én tanácsot vártam.. nem piszkálógást..
2012. ápr. 30. 14:31
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél rá Nutellát, úgy finomabb, és lassan edd, akkor tovább tart.
2012. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hahaha..köszi szépen
2012. ápr. 30. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél.
2012. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a detki korpás háztartási kekszet. Szerintem nagyon finom, ugyanakkor egészségesebb a hagyományosnál és hozzáadott cukor nélkül készül. Így eszel, mégsem olyan rosszat nassolsz.

Ha tényleg nagyon szereted és sokat szoktál enni belőle, akkor fokozatosan csökkentsd az adagot, ne egyik napról a másikra iktasd ki az étrendedből. Minden nap pl. 5-6 db-val kevesebbet, és a végén már csak hetente néhány alkalommal eszel belőle.

2012. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Én ettem olyat, amit az előző válaszoló említ. És igaz, hogy nincs benne cukor, de attól még ugyanúgy hizlal. Fél zacskó is elérheti az 500 kalóriát. Ha valamit mindenképp majszolni akarsz akkor szokj át a salátára, vagy más kevésbé hizlaló ételre.
2012. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is az a legjobb megoldás ha nem veszel, és helyette almát, vagy valami zöldséget nassolsz
2012. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, hát az alma meg a zöldséggel nincs probléma mert rendszeresen eszem, csak anyum mindig vesz kekszet mert mondjuk másnak kell vagy valamiért neki szóval általában van itthon.. :/
2012. máj. 1. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!