Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kalória volt mára?

Ez hány kalória volt mára?

Figyelt kérdés

-egy kókuszos péksüti

-egy croissant

-120 g győri édes keksz (kakaós)

-1 tányér gabonapehely tejjel.


2012. máj. 2. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kókuszos péksüti?croissant?keksz?gabonapehely???EZ MINDEN CSAK NEM DIÉTÁS.! Hol marad a zöldség,gyümölcs,csirkemell,főtt étel stbstb.??Elmondom,hogy ettől NEM fogsz fogyni,hiszen csupa szemetet ettél. Diéta ideén NEM ESZÜNK ilyeneket
2012. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést, hogy a fogyókúrához írtam, nem fogyókúrázok :) csak kiváncsi vagyok rá..és nem kell egyből leoltani
2012. máj. 2. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
kb.úgy 800 kcal,jó kevés és sz*r,ne haragudj.. nha nem fogyókúrázól akkor is 1 kicsit egészségesebben ehetnél,mert ennek nem lesz jó vége.
2012. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rettenetes, ahogy táplálkozol. Semmi fehérje, csak sok-sok szénhidrát, cukor, meg zöldséget és gyümölcsöt sem ettél. Egyedül a tej, ami még úgy elmegy, de a többi, az mind szemét kaja. Kb 1500 kcalt vittél be, de csak üres kalóriákat. Nagyon meg kéne változtatni a táplálkozásodat, mert vitaminhiányod lesz, fogyni meg nehezen fogsz ennyi szénhidrát mellett.
2012. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
attól hogy egy nap így ettem nem a világ vége nem midnennap eszek így...az utolsónak meg köszönöm a választ, de fent írtam hogy nem fogyókúrázom........
2012. máj. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!