Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnánk le egyszerű...

Hogyan fogyhatnánk le egyszerűen és gyorsan? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Két lány: 15 évesek vagyunk mindketten, az egyik 52-54 kg, 165cm, a másik pedig 50-52 kg, 160 cm.

Szeretnénk egy jó módszert találni fogyásra... A diétázás nem jó, mivel nem tudjuk megszervezni mikor mit eszünk, és nincs időnk úgy rendesen sportolni, csak kétszer egy héten, máskor épp egy 20 perc... Hallottuk, hogy valaki lefogyik a cigitől, de mi nem fogunk csak azért cigizni hogy lefoggyunk, azért arra már nem lennénk hajlandóak. Arról nem tudok mennyire lenne egészséges készítményeket szedni, vagy egyáltalán hatnak-e...

Szeretném ha tudnátok tippeket adni nekünk, mivel 1-2 hónap alatt szeretnénk leadni legalább a hasunkból, meg a combunkból, s 5 kg-mal kevesebbet nyomni a mérlegen.



#fogyás #hatátsos
2012. máj. 5. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mozogni kell attól lesz alakotok. Napi 1 vagy fél óra. Cigizni meg nem kell, attól alakváltozás nem lesz.
2012. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mozogni mozgunk eleget, vagyis a fél óra biztos megvan, de nem igazán sportolunk... Nekem épphogy időm van 2x egy héten este kocogni, hiszen enm könnyű amikor mindketten erős gimibe vagyunk, soka tanulnivaló, és még navettázunk is.

Azért szeretnénk valami gyors, egyszerű módszert.

2012. máj. 5. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, jó, még 15 évesen fejlődik a szervezetetek, biztos kevesebb az izom és több a zsír mint egy felnőttnél de ti nem tudom hova akartok fogyni. Nekem ez a súly az álomsúlyom. Nem hinném hogy diétázni, fogyókúrázni lenne értelme nektek így szerintem sportoljatok, esetleg tornázzatok esténként. A magasságotokhoz szerintem a súlyotok jó. feszesíteni kell és oké :)
2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És hogy tudnánk feszesíteni?

És lehet, hogy normálisnak tűnik a súlyunk, de hiába "álomsúly", ha mi nem érezhetjük jól magunkat vele. Én rengetszer érzem azt, hogy kvér vagyok csinosabb lányokhoz képest...

2012. máj. 5. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Leírtál és kizártál mindent, amit csinálni kéne, így nem tudom, hogyan "fogyikolnátok" le...

Egyet tudok akkor mondani: egyetek kevesebbet! Akármit is esztek, felezzétek az adagot.

(Bár nem értem, miért kéne bármelyikőtöknek is lefogyni, teljesen normális a súlyotok, de mindegy.)

2012. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen mert így nem érezzük jól magunkat a bőrünkben. Próbálunk akkor kevesebbet enni, ha nincs más megoldás.

De vannak-e hatásos készítmények fogyáshoz?

2012. máj. 5. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Fura amúgy, hogy folyton többesszámban beszélsz, értem én, hogy barátnők vagytok, de ez igazából egyéni dolog, és még az sem biztos, hogy egyformán, ugyanaz jön be nektek...


Hatásos készítmények pedig nincsenek, csak a mozgás és az étkezésre odafigyelés van.

2012. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tornával tudtok feszesíteni. Formásabbak lesztek tőle és esetleg még a feleslegnek ítélt kilók is jól állnak majd rajtatok. Semmilyen készítményről nem tudok. Esetleg kerüljétek a gyors kajákat, csokikat, zsíros ételeket vagy csak ne egyétek degeszre magatokat.
2012. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
napi fél óra mozgás kicsit kevés. csináljatok duplaannyit és meg lesz az eredménye? am mi az a navettázás?
2012. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ja és én szűztea kapszulát szedve fogytam 7 kg-ot, szedjetek azt. 1600 forint a DM-ben.
2012. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!