Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt ez a reggeli?

Nagyon rossz volt ez a reggeli?

Figyelt kérdés
100g zsírszegény túró, 100g eper, egy kivi, fél banán. Tízórai egy kefirt meg egy almát eszek. Ma kezdtem el diétázni, de ma már tényleg nem fogom elrontani, mert már vagy 3 hete próbálom elkezdeni, de mindig elkezdtem zabálni.. Most viszont nagyon elhatároztam magam, és ha kell, szenvedek is.
2012. máj. 9. 06:54
 1/7 anonim válasza:

Nem volt rossz. Bár reggelire nyugodtan ehetsz egy kis teljes kiőrlésű gabonából készült kiflit, zsemlét, kenyeret. Ha nagyon drasztikus vagy, kiürül a vitaminháztartásod és akkor rádjön a falási roham.

A vacsorára figyelj oda.

2012. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eper? Hát az jó drága. Nem kéne ilyen költségesen fogyizni. Edd azt amit eddig, csak csökkentsd a mennyiséget.
2012. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ööö, én reggelire inkább szénhidrátot javasolnék (ok, tudom, a gyümölcs pont az), de valami olyasmire gondolok, ami laktat is: kenyér, kornspitz, zabkása stb. Én személy szerint gyümölcsöt tízórai gyanánt szoktam fogyasztani.
2012. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eperben mi a nagyon drága, én vettem a héten 249 Ft-ért 250 dekát, amit 3 alakomra eszek meg. :)


Kedves kérdező: szerintem jó, de reggelire nyugodtan mehet több CH! Teljes kiőrlésű pékáru, zabpehely, natúr (nem cukrozott) pelyhek stb.

2012. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az a 250 deka 25 akart lenni ;)
2012. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:

"Eper? Hát az jó drága. Nem kéne ilyen költségesen fogyizni. Edd azt amit eddig, csak csökkentsd a mennyiséget."


Gondolom el se tudod képzelni, mennyit spórolnál, ha egészségesen étkeznél. Csak kicsit gondolkozni kell.


Amúgy meg az életmódváltás megkívánja a jó élelmiszereket. Pl ha zacskós tészta és parizer helyett sovány túrót és epret veszel, már jobb vagy...

2012. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ebédre 150g csirkemellet és 200g párolt vegyes zöldséget ettem, uzsonnára egy natúr joghurtot, vacsorára pedig 150g tonhalat egy paradicsommal és uborkával.
2012. máj. 10. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!