Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarnak a legtöbben 1-2...

Miért akarnak a legtöbben 1-2 hét alatt fogyni csoda diétával? Ahhoz se 1 hét kellett, hogy elhízzanak.

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, de vannak olyanok akik önhibájukon kívül híztak el...pl:hormon, pajzsmirigy problémák
2012. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a női magazinok tehetnek róla a sok csoda-, sztárdiéta közlésével, elhitetik a chipszabálókkal, hogy 1-2 hét alatt lehet 10 kilót fogyni. Nyilván jobban hangzik, mint 5 hónap.

Ha én kijönnék egy diétával, amivel 1 nap alatt lehet 4 kilót fogyni elhinné valaki? Szerintem nem, pont ennyire elképzelhetetlen a 2 hét alatt 10 kiló. Baromság, sajnos sok birka bedől neki. Ha meg valami csodaszer is van mellé, akkor tuti lesznek rengetegen, akik kommentelnek, hogy mennyire jó (persze pénzért, bérkommentelők)

2012. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az érthető szerintem, hogy mindenki ezt akarja.

Az már kevésbé, hogy el is hiszik, hogy lehetséges...

2012. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a hormonális gond mindig jó vesszőparipa, kár hogy kb 5% az aki tényleg amiatt.

Épp ma láttam homeopátiás csodafogyiszert. Abszolút hiteles dologgal támasztották alá: amerikában a kezelést választók 8 hét alatt átlag 30% túlsúlyt adtak le. ÉS? mennyiről mennyire? mert ha valami kilencven kilós azt röhögve le lehet adni enélkül is... mert azon van pl húsz kg, annak harmada meg bő 6 kg... azt még 1 hónap alatt is le lehet adni szigorú étrenddel. ha meg valaki 200 kg, megnézem hol ad le negyven kilót 2 hónap alatt...

2012. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

hátha valaki egyszer csak elkezd rohamosan hízni, pedig semmit sem csinál másképp mint szokott, és később rájön h hormon problémái vannak, és valszeg az idő tájt kezdődött mikoro meghízott...akkor ha nem az, mondjad már meg h mi?!

2012. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak ezt nem értem ennek mi köze a kérdéshez?
2012. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kérlek titeket ne offoljatok.. a kérdés a divat diétákról szól, nem a hormonproblémákról. köszönöm
2012. máj. 9. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, mert inkább elhiszik a lehetetlent, minthogy ésszerűen gondolkozzanak, hiszen az már megerőltető egyeseknek. A másik dolog, hogy strand/ballagás/egyéb alkalom előtt gondolkozik el magán, és akkor jön rá, hogy fogyni kellene. Lusták hosszú időn át egészségesen élni, és azt sem tudják elfogadni, hogy csak kis idő múlva lesz eredmény, mert nekik azonnal kellene.

De én a legjobban azt bírom, amikor a szeptemberhez kötik a dolgot... - mert ugyebár nem egészséges akar lenni, csak tetszeni akar az osztálytársainak. (ez csak akkor nem idegesít, amikor időben kezdi el)

2012. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!