Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig fogyjak még hogy jó...

Meddig fogyjak még hogy jó legyen? Már 51 kg vagyok.

Figyelt kérdés

Eleinte azt hittem könnyű dolgom lesz mivel csak egy-két fölös kilótól kell megszabadulnom hogy a fenekem kisebb legyen. Az a gond az alakommal hogy deréktől lefelé rémesen nagy a fenekem és a combom. Deréktől fölfelé meg mint egy anorexiás. Zsíros az alakom, ezért zsírégetésbe kezdtem.


A fenekem, combom, vádlim tiszta narancsbőr és reng rajta a zsír. Elkezdtem ezért odafigyelni a kalóriabevitelre (kiszámoltam) ch, fehérje, zsírok megfelelő arányára és napi mennyiségére.

5*1 órát futok minden héten ez mellett, + 3liter víz minden nap.


Lassan lebomló ch-t fogyasztok, semmi cukor semmi fehérkenyér, semmi vacak kaja.


Az eredmény? 169/170 cm magas vagyok. Lefogytam 5 kg-ot. Ebből kb 4,5-et a mellemből és hasamból, és alig ment le valami a fenekemről, combomról.....


Tudom hogy nincs egyenletes fogyás, de tovább fogyni már nem akarok. Szép tónusos lett a hasam, a mellem az eltűnt :D Fenekem, combom meg fél-1 centit talán ha változott....


Lassan fogytam, hetente fél kg-tól szabadultam meg.


Mit tegyek hogy végre a fenekem és combom is formálódjon?


23/l



2012. máj. 9. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Formálódásra a futás nem a legjobb. Súlyzós edzéssel próbálkozz, az szebb eredményt fog adni!


A futás csak leszedi a zsírt, viszont izmot nem épít, így vékonyabb, de löttyedt leszel.

2012. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!