Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem valami hatákény...

Tudnátok nekem valami hatákény fogyókúrás módszert, ami jelentős súlyfeleslegre is hatékony, persze edzés, és torna mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lefogyni, már olyan 12-13 éves korom óta, eddig próbáltam nagyon sok fogyókúrát, mellette dance aerobicoztam, de nem sok sikerrel. Az utóbbi időben egyre gyakrabban fusztrál a súlyproblémám, de olyan szinten, hogy már az utcára se nagyon merek kimenni.
2012. máj. 12. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
* Tudnátok nekem ajánlani
2012. máj. 12. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:
MEnnyi idös vagy, milyen magas, hány kg és fiú vagy lány?
2012. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megfelelő étrenddel


[link]

2012. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok esetben egészségügyi gondok állnak a háttérben pl. pajzsmirigy alulműködés, de sok más is lehet. Az nem normális, ha valaki annyit mozgott mint te és súlygondjai vannak. Egy kivizsgálás nem ártana. Ha azon a téren minden rendben van, akkor életmódváltás. Nem hiszem, hogy van reménytelen eset, akinek nem eü gondjai vannak.
2012. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!