Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásba belefér szerintetek?

Súlytartásba belefér szerintetek?

Figyelt kérdés
Elértem a kitűzött célt, 172cm, 58 kg. Fogyi alatt keveset nasiztam, de hetetnte egyszer simán lement egy süti, illetve minden nap egy-két kocka étcsoki. Most, hogy súlyt szeretnék tartani, mehet mondjuk minden második nap valami süti?(pl ma ebéd után ,megettem egy szelet tortát és egy kis szelet gyümikenyeret). Így is bőven 2000 kcal alatt maradnék, annyi a napi kcal-szükségletem. Csak nyilván ilyenkor még ilyesztő belegondolni mennyit ehetek. Persze mozgok rendesen. Szerintetek akkor belefér?(:

2012. máj. 13. 14:38
 1/4 anonim válasza:
Szerintem belefér :-) 2-3 kg ingadozás is belefér, de ha ezt túlléped, akkor vissza kell venni kicsit. De ha ezzel nem léped túl a napi energiaszükségleted, mint ahogy leírtad, akkor nem fogsz visszahízni.
2012. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a megerősítést!!!(:
2012. máj. 13. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér.
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen neked is!(:
2012. máj. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!