Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel ízesítsem a zabpelyhet,...

Mivel ízesítsem a zabpelyhet, úgy hogy diétázok?

Figyelt kérdés
Szóval diéta, fogyás, edzés miatt eszek majd mindig reggeliként zabpelyhet. Magában nagyon rossz az íze, ezért kérdezném, hogy mivel ízesítsem? Olyanra gondolok, ami nem árt a diétának.
2012. máj. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

gyümölcs, joghurt, kefír, túró

olajos mag

diétás lekvár

natur kakaópor

2012. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyümölccsel, attól magában édes lesz, vagy lehet fahéjjal, kókusszal, kakaóval, csak ugye akkor kell valami édesítő, nem tudom mit használsz, lehet méz, stevia vagy akármi.

Én néha egy teáskanál házi lekvárt rakok bele, igaz cukros, de ennyi azért nem árt szerintem, és így nagyon finom. De lehet kapni vagy csinálni cukormentes lekvárt, azzal nincs ilyen gond.

2012. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaaaj.. Hát édesítőszer! Folyékony, bárhol kapsz 0-kalóriásat!:)

Tehetsz hozzá még kevés magvat(pl mogyoró, tökmag, napraforgó...) kis aszalt gyümit..

Joghurtot, túrót, de ezek nélkül simán édesítőszerrel is ehető!:)

2012. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 15. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én almával és fahéjjal szoktam, ha van banán, azt is rakok bele vagy felolvasztok meggyet. Cukrot nem rakok bele, nekem bejön anélkül is:)
2012. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 10dkg pehelyhez rakok 2érett banánt és tejet.Össze turmixolom...és nagyon finom...és délig nem vagyok éhes szinte:)
2012. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!