Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégetéshez mit javasoltok?...

Zsírégetéshez mit javasoltok? Futás vagy torna?

Figyelt kérdés
5 kg zsírfelesleg van rajtam. Melyik a hatásosabb megfelelő zsírégető étrend mellett? A futás vagy Rubint Réka?

2012. máj. 16. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő nagyon jó, akár felváltva is csinálhatod, hogy ne legyen unalmas. Rubint Réka nekem nem jött be, mert mindig olyan durva izomlázam volt tőle és inkább erősödtem, izmosabb lettem, mint fogytam.
2012. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Is-is.

A futás(váltott ütemben) nagyon jól fellazít, jobb lesz a vérkeringésed, könnyebben salaktalanít a szervezet, kipucol. De önmagában nem sokat ér, kell mellé torna is.

A réka sztem jó erre, megfelelő étrenddel inkább szálkásít, csinosít, formál, nem fogsz tőle úgy beizmosodni ahogy attól sokan félnek, hanem annyi izmot tudsz magadra szedni, hogy rendszeresen tudsz zsírt égetni és szálkásodni.

2012. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó hír köszönöm :) Pont ez a célom!
2012. máj. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!