Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a foyókúrás (? ) blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap este böngészgettem, és rátaláltam valahogy erre az oldalra is, ami fogyókúrás naplónak mondja magát.

Pffff...Elolvastam pár bejegyzést, és hát enyhén szólva kiakadtam.

Valamit is hozzáértő ember is látja, hogy félreszámolja a kalóriákat, fogalma sincs az egészről, mellé meg folyamatosan zabál mindenféle egészségtelen ételeket szinte mértéktelenül, aztán meg rinyál.

És ez a lány 24 éves.


Pont annyi, mint én vagyok, aki életmódot váltott, nem vezetek fogyókúrás blogot, és mégis 3 hónap alatt 19 kg-ot leadtam egészséges étkezéssel és napi tornával.

Még messze a cél, de nem adom fel.


De nem is ez a lényeg, hanem hogy ilyen jellemgyenge emberek minek írogatnak fogyókúrás blogot (ami szerintem inkább már hízókúra, mert nem is akar lefogyni) és ne adja az Isten, de egy naiv lányka idetéved, olvassa, és elhiszi, hogy jó, lehet így is.

Pedig nem.


Tudjátok, nekem is vannak napjaim, hogy nincs kedvem megmozdulni sem, se edzeni, de mivel van egy célom, és azért, hogy ezt elérjem, muszály megtennem, hogy edzek.

És láss csodát! Amikor az ilyen kedvetlen napjaimon túlvagyok az edzésen, sokkal jobban érzem magam, és örülök, hogy inkább n em punnyadtam helyette.


Ti hogy vagytok ezzel?



2012. máj. 18. 12:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
elszomorít. nem is tudok többet írni, annyi ilyet látni, hogy teljesen értelmetlen dolgokat csinálnak:(
2012. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Idióta. Én mondjuk már a névválasztáson fennakadtam, ha fogyiblogot indítanék, akkor biztosan nem Nutellás Palacsinta lennék, hanem mondjuk Szépségistennő :D komolytalan az egész.
2012. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
95%

Csak nekem szúr szemet a kérdés?Ne haragudj kedves kérdező, de mi közöd van hozzá?Neked hogy esne, ha valaki közérdekű elé tárná egy problémádat, hogy "gyertek, beszéljük már ki"?

Ha neki így jó, hát legyen.Mindenki törődjön a saját dolgával, mindenki úgy csinálja ahogy neki jól esik.

2012. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Jól mondod. Teljesen rendszertelen a csaj, hihetetlen hogy maga is elhiszi hogy egyik estéről másnap reggelre, valósan csökken a súlya, az a pár deka...Összevissza eszik én még azt is megkockáztatom, hogy nem is kövér..52-57 kgval, ne vicceljünk!xD
2012. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Amúgy meg rengeteg édességet eszik, max a cukorbetegségtől fog lefogyni..
2012. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Nem igazán értem a felháborodásod, mert én nem kibeszélni akarom a csajt, csak leírtam a véleményem, és kikérem másoké is, hogy gondolják.

És szerintem igenis szégyen, hogy ő ezt fogyókúrának nevezi.

Amúgy pedig biztos vagyok benne, hogy engem is kibeszélnek a kedves ismerőseim, ugyanis emberek vagyunk, ilyenek vagyunk.

És félreértés ne essék, nem ismerem a blog íróját, de az, hogy fogyókúrás naplóként van mindez feltüntetve, amiket ír, hát az egy vicc, és annak, aki egészségesen, normális étkezéssel, napi tornával csinálja (mint én) annak felháborító.

2012. máj. 18. 13:23
 7/24 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdezőt. Ettől vannak százszor komolytalanabb blogok. Az elején leírta, hogy 85 kg-ról kezdte. Ez már inkább csak amolyan súlytartó blog. Mégis miért ne lehetne néha édességet is enni?

A mozgás is teljesen jól van. Ahogy elnéztem, kb. minden második nap mozog egy órát. Olvasd el a januári bejegyzéseit, amikor még valós célja volt a fogyás. Ott pl. vannak egész jó kaja ötletek is lefotózva (az alaszkai tőkehalas ebéd kifejezetten tetszett, én is kipróbálom majd egyszer).

Te írtad, hogy neked még van hátra a fogyásodból, így nyilván nem engedhetsz meg magadnak annyi bűnözést, mint a blog írója. De ettől még ő sem feltétlen "jellemgyenge" ahogy írtad.

2012. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy az elején mit ír, hogy mennyi kg-ról kezdte, mennyi mozgás volt az elején.

Én a mostani bejegyzéseit, az elmúlt 2 hetet olvastam, és nem azért, de talán 1-2 elliptikus tréner volt benne, ami ennyi zaba mellett semmit sem ér.

Az én diétámhoz ennek semmi köze, mivel én is eszem édességet, nem vonok meg magamtól semmit, csak mértékkel.

Most ettem egy szelet diós süteményt is. :)

Csak én már túlvagyok 60 perc tornán.

Szóval nem vagyok irigy a sok finomságra, amiket összeszik, mert én is megehetek bármit, amit akarok, csak mértékkel és napközben.

Amikor 95,5 kg voltam, akkor sem zabáltam össze-vissza az édességet, péksütiket, mert én sajnos nagyon nem állok úgy anyagilag, hogy mindent összevásároljak, aztán egyszerre betoljam.

Én csak egy egyszerű lány vagyok, aki most végre 76 kg, és még van hátra legalább 10 kg. :)

Még a 3 hónap alatt egyszer sem jöt rám zabaroham, valószínűleg, mert nem vonok meg magamtól semmit.

2012. máj. 18. 14:38
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Ez a lány, aki itt ki van beszélve, 30kg-ot fogyott, ami azért szerintem elég elismerésre méltó eredmény. Ha kicsit vissza lapozol, láthatod az előtte-utána képeket. Az elején tényleg fogyókúrás blog volt, most már csak súlytartáson van.

A harmadik válaszolóval értek egyet, én nem örülnék, ha valaki ide az engedélyem nélkül belinkelné a Blogomat, szóljon az bármiről is.

2012. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%

"egyet, én nem örülnék, ha valaki ide az engedélyem nélkül belinkelné a Blogomat,"


Akkor naplót írj otthon, ne nyilvános blogot.

2012. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!