Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a foyókúrás (? ) blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap este böngészgettem, és rátaláltam valahogy erre az oldalra is, ami fogyókúrás naplónak mondja magát.

Pffff...Elolvastam pár bejegyzést, és hát enyhén szólva kiakadtam.

Valamit is hozzáértő ember is látja, hogy félreszámolja a kalóriákat, fogalma sincs az egészről, mellé meg folyamatosan zabál mindenféle egészségtelen ételeket szinte mértéktelenül, aztán meg rinyál.

És ez a lány 24 éves.


Pont annyi, mint én vagyok, aki életmódot váltott, nem vezetek fogyókúrás blogot, és mégis 3 hónap alatt 19 kg-ot leadtam egészséges étkezéssel és napi tornával.

Még messze a cél, de nem adom fel.


De nem is ez a lényeg, hanem hogy ilyen jellemgyenge emberek minek írogatnak fogyókúrás blogot (ami szerintem inkább már hízókúra, mert nem is akar lefogyni) és ne adja az Isten, de egy naiv lányka idetéved, olvassa, és elhiszi, hogy jó, lehet így is.

Pedig nem.


Tudjátok, nekem is vannak napjaim, hogy nincs kedvem megmozdulni sem, se edzeni, de mivel van egy célom, és azért, hogy ezt elérjem, muszály megtennem, hogy edzek.

És láss csodát! Amikor az ilyen kedvetlen napjaimon túlvagyok az edzésen, sokkal jobban érzem magam, és örülök, hogy inkább n em punnyadtam helyette.


Ti hogy vagytok ezzel?



2012. máj. 18. 12:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ja az mozgásról meg annyit,mikor én komolyan fogyóztam heti 9-11 órát ellipsziseztem!!!

Sajnálom hogy pont az utolsó pár hetet hónapot olvastad,mikor "beteg" lettem...

2012. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Még ezen nevettem jót: "Szóval, reggel a levesbe 60db babot ettem.

"10db bab 6g. Tehát 6x6g= 36g bab és az 127 kcal,nem pedig 211kcal. Így a mai kalóriabevitelemből kivonok 84 kcalt."

Nyilván minden babszem egységesen egyforma és egyaránt 6 g.. :D Ez ééédes "



Ha tudnál olvasni, ezt csak átlagolva írtam, hogy legyen valami halvány lövésem a leves kalóriatartalmának,ami nem csak az én fejadagom volt!

Szánalmas hogy még ebbe is beleköt valaki -.-"


Az talán jobb ha valaki a neten nézi meg a kész ételek kalóriatartalmát? Na az az igazán birkaság!

2012. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Kedves nutellás palacsinta!

Először is elismerésem ahhoz, hogy milyen sokat lefogytál, bevallom, addig nem jutottam el a blogodban, csak az első pár bejegyzésedet néztem meg, és hát abból vontam le a következtetést.

Nem tudtam, hogy ez egy betegség neked, mert én csak átfutottam a bejegyzéseket, láttam, hogy mennyi minden kaja ömlesztve, aztán szörnyülködtem.

Így ismeretlenül könnyen ítélkezik az ember, és kíváncsi voltam mások véleményére is, ezért írtam ki a kérdést.

Most, hogy leírtad, hogy ez egy betegség nálad, sajnálom, hogy nem olvastam visszább is kicsit, a régebbi bejegyzéseidből.

Csak még azt nem értem, hogy miért tetted priváttá a naplód, ha eddig nyilvános volt?

2012. máj. 23. 18:35
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez egy jó nagy véletlen.

Ugye tegnap láttam meg ezt a kérdést,de a blogot már előbb priváttá tettem. Az ok pedig az, hogy a hozzátartozóim majdnem rátaláltak a blogomra,és nem akarom hogy kiderüljön mi bajom van...meg egyáltalán azt, hogy olvassanak.


Üdv, NutellásPalacsinta

2012. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!