Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A télen felszedtem 1 kicsit...

A télen felszedtem 1 kicsit és nem akar lemenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok és 6 éves korom óta mindig sprotoltam vmit, de most a suli miatt nem tudok, mert délutánra járok, reggel nincs étvgyam, a suliba meg csak 1 kis szalámiskenyeret viszek és esétre jön meg az étvágyam. Télen felszedtem 5kg-tm próbálom leadni, de nem nagyon megy.:(

2012. máj. 18. 16:31
 1/4 anonim válasza:
reggel egyél inkább! Muszáj! este meg kevesebbet!
2012. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, csak reggel nagyon rossz az étvágyam, és az a legrosszabb, h 11-kor megyek és 5-6-kor jövök.

Azért köszi.:)

2012. máj. 18. 18:53
 3/4 anonim válasza:
Pontosan azért nincs reggel étvágyat, mert este későn eszel. Minél később eszik az ember, annál később lesz éhes reggel. Szóval tudom, hogy nehéz de legalább kapj be pár kekeszet reggelire vagy műzlit vagy valami gyümölcsöt. És ha ezt rendszeresen csinálod már lesz étvágyad.
2012. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Sokat segítettél.:)
2012. máj. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!