Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Mit egyek?...

Hogy fogyjak le? Mit egyek? 140kg vagyok! Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon kövér vagyok!! Leakarok fogyni,de egyszerűen nem bírok! Ha hiszitek ha nem,reggelire fél kiló kenyér,és egy kiló párizsi nekem semmi.. Nagyon nagy étvágyam van!Sajnos! Örököltem,mindenki ennyit eszik nálunk,de senki nem több 70kilónál,csak Én!:( Ebédre általában főzeléket eszem, 3-4 nagytállal. 5-6 fasírt!:\'( Utánna még csomó sütemény.. Uzsonnára is eszek mindig vagy 4-5 szendvicset,vacsorára is eszek sok szendvicset,süteményt,kekszet.. Este megéhezem mindjárt egy csomag csokis kekszet 1liter tejjel magamhoz veszek :( Hogy álljak ellent ezeknek a finom falatoknak?:( egyik oldalon kiszámoltam,hogy tegnap hány kalóriát ettem.. Meglepett hogy 5200 valamennyire jött ki :( Mennyit kell ennem egy nap? 3000kcal?:(

Segítséééég!!!!


2009. jún. 27. 13:45
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
170cm,és 19 éves vagyok!:'(
2009. jún. 27. 13:46
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy lány? mert az sem mindegy..én lánynak gondollak..
2009. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Na leírom egy napom,hátha könyebben tudtok segíteni :(

Ma.:


Reggeli: fél liter zacskós kakaó, 3kakaós csiga, 1bukta

Tízórai: 2pizzás csiga

Ebédre előbb ettem 3tányér tojáslevest,3szelet rántott hús,krumplipüré :( És még 2csokitorta. De mindjárt éhen halok!!!!

2009. jún. 27. 13:48
 4/31 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :(
2009. jún. 27. 13:48
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenképp kéne orvosi segítség, mert ennyi súlytól nem fogsz tudni megszabadulni egyedül.

és inkább gyümölcsöt egyél a csokis dolgok helyett, meg egészségesebb ételeket.mondjuk nem fehér kenyeret, hanem teljes kiőrlésűt.ezen túl mondd el a családodnak hogy zavar és szeretnél változtatni, kérdd meg őket, hogy segítsenek.anyukád ne főzzön zsíros ételeket, hanem egészségesebbeket, és nem vegyenek csokit, meg ilyesmiket, ha meg akarnak lepni valamivel, mondd, hogy joghurtot vegyenek, ne csokit, ja és ne is egyenek előtted ilyen dolgokat.Tudom! ezek a dolgok nem olyan finomak, de meg kell tanulni megszeretni őket, és nagyon nehéz lesz, de te döntesz, rajtad múlik, hogy sikerül-e

első voltam

22l

2009. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
nem az a legfőbb baj, hogy sokat eszel, hanem, hogy miket..túl csokis, dolgokat, meg fehér kenyér, meg stb..minden hizlal..igyál sima tejet, ne kakaót mondjuk..tele van cukorral
2009. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül mozgás nélkül semmi értelme koplalni. Az akaraterődet márpedig hasznosítani kell, meg el kell menni orvoshoz, lehet hogy valami gond van az emésztéseddel, azért kívánod ennyire a kaját.
2009. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvosi segítség szükséges. Menj el a háziorvoshoz és kérj tőle segítséget, hogy hova fordulhatnál. Mindenképpen csökkenteni kellene fokozatosan a kalóriákat, hirtelen drasztikusan lecsökkenteni nem szabad. Sok folyadékot igyál, ami szénsavmentes ásványvíz legyen, legalább napi 3 liter. Ha étkezés előtt megiszol két-három pohár vizet, már kevesebb ételt tudsz elfogyasztani. Lassan egyél, alaposan megrágva a falatokat, mert igy gyorsabban jóllaksz. Mivel úgy veszem ki közös háztartásban élsz szülőkkel, kérd édesanyád segitségét abban, hogy cukor helyett édesitőt használjon és fehér liszt helyett teljes kiőrlésűt. Panirozott hús helyett pedig naturt inkább sok zöldséggel, hidd el azzal is jól fogsz lakni. Ha már leadtál 20-30 kg-t legalább, akkor kezdj el fokozatosan mozogni, mert nagy súllyal még nem szabad az izületek és a szived miatt. Először szobabicikli, hosszabb séták. Ülj le a tükör elé és fejben döntsd el,hogy igenis fogyni szeretnél. Sok sikert kívánok Neked!
2009. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
a dolog először is fejben dől el. először szerintem az ételek minőségén változtass, szóval semmi csokis, tésztás, panírozott, édes dolgot nem szabad enned. nagyon nehéz lesz, de ezt a lépést helyetted senki sem fogja tudni megtenni! ehetsz egy nap nagyobb mennyiséget eleinte, mert különben nem bírnád a fogyókúrát, de csak zöldséget, gyümölcsöt, natúr joghurtot, teljeskiörlésű kenyeret, szárnyasokat grillezve vagy párolva, barnrizst és hasonlókat. ha egy jó ideig nem eszel finomított cukros dolgokat, már nem fogod őket kívánni, hidd el. kegyetlen lesz, de nem szabad feladnod. az ilyen kajákkal az a baj, hogy csak éhesebb lesz tőlük az ember... ha egy jópár kilótól sikerült már megszabadulnod kezdheted normalizálni az adagokat és nekiállhatsz óvatosan sportolni is. legjobb lenne ha felkeresnéd előtte a háziorvosodat, mert életmódot kellene váltanod, és ehhez nem árt egy szakember segítsége! sok sikert!
2009. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel, még ezt a linket beszúrnám:

[link]

(Ha jól tudom, van könyvben is.)

Ez talán segít, hogy le tudj mondani a nassolásról. Nekem használt. Sok sikert! :)

2009. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!