Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, hogy fogyjak le?

Segítség, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok, 55 kg a cél. Szeretném kb. 3 alatt leadni, hogyan csináljam? Az jó, ha sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, a fehérjét tejből és tojásból pótolom, mert vegetáriánus vagyok, és csinálok napi 2-300 felülést+sétálok 3 órát? Semmi csoki, chips, cukros üdítő, csak szénsavmentes ásványvíz, reggel müzli, hozzá valamilyen 100%-os gyümölcslé. Szerintetek?


3 kg-ot kell fogynom. Így mennyi idő alatt sikerülne?


2010. nov. 21. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és 3-4 naponta 1 bögre kakaó napközben. [mert imádom]
2010. nov. 21. 14:06
 2/5 anonim ***** válasza:
én is akarok figyni,de hülye vagyok az egészhez 158cm/ 63kg ,hogy cisnáljuk? segítsetek :)
2010. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hét alatt, bocsi
2010. nov. 21. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

lemondasz a cukros üdítőkről , lisztről , cukorról és a nasiról

és voáláááááá

2010. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fehér lisztes dolgokat kerülöd, reggeli tej zabpehellyel, teljes kiőrlésű szednvics sok zöldséggel, sovány feltétettel, gyümölcs joghurttal/túróval, főtt virsli, tojásrántotta, főtt tojás

tízórai, gyümölcs, joghurt, túró, egy marék dió/mandula/mogyoró

ebéd: könnyű leves, kevés főzelék, sok zöldség, krumpli csak főve 1-2 kisebb szem, kevés rizs, sovány husok, halak(vegetáriánus tufo, v tojás)

uzsonna joghurt, túró, körözött,

vacsora, sovány hus, hal, tojás, rántotta, zöldségel, joghurt, túró, kefír stb stb

víz!! tea cukor nélkül ennyi az egész

meg mozgás

2010. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!