Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok? Változtassak...

Így fogyhatok? Változtassak még valamit?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem kisebb fogyókúrába. 5-6 kg-ot szeretnék leadni. De nem lenne baj, ha több is lemenne. :)

Minden nap megiszok 3 csésze zöld teát, és minden nap edzek 30-40 percet. Amibe van bemelegítés, nyújtás, gimnasztika, ugrálás, erősítés és mindenféle gyakorlat. Plusz ugye hetente 2-3x van tesi suliba, meg a mindennapi suliba járás stb..

Reggelire mindig eszek rendesen, suliba általában egy szendvics, itthon ismét eszek amit anyum főz, és amennyi jól esik. Ez olyan 3 körül szokott lenni. Utána már semmit nem eszek. Torna után megiszok egy pohár tejet. Este ha meg nagyon éhes vagyok esetleg bekapok egy falat zöldséget vagy ilyesmit. Így fogyhatok valamit? Nincs nagy kitartó erőm sajnos, hamar feladom a dolgokat. Változtassak valamit még?



2012. máj. 18. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog nagyon nem jó. Sajnos nem mindegy, hogy anyukád mit főz. Ha tele van zsírral és szénhidráttal, egy grammot sem fogsz fogyni.

A másik, ami nem jó, hogy 3 után nem eszel. Kellene egy könnyű, szénhidrátmentes vacsora.


Ha 7-kor reggelizel, akkor 3-ig 8 óra telik el. 8 óra alatt 3-szor eszel, vagyis kevesebb, mint 3 óránként. 3 és reggel 7 között pedig 16 órát koplalsz. Szerinted ennek van értelme?

2012. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ha nincs nagy kitartó erőd, akkor nem fogod bírni a délután 3 után semmi/1 falat zöldség dolgot. (tapasztalat!)


Torna után fehérje kéne: a tej hát... nem igazán nevezhető annak. 1 dl-ben kb. 3 gramm, ha van. Ennél jobb a csirkemell, pulykahusi, hal, sovány túró, natúr joghurt, tojásfehérje, sovány felvágott, stb. Bár a joghurtba sincs sok. :/ a hús jobb lenne.


Ha 3 körül eszel ebédet, akkor az uzsi szerintem kiesik (mert ha 3kor ebédelsz 4kor pl. nem jó almát enni, mert a gyümölcscukor gyorsan emésztődik, csak fél óra kell neki. Ha megeszed az almát, akkor az "megreked" a gyomrodban mert még ott van az ebéd.)

Este egyél még, fehérjét zöldséggel. A falat zöldségnél több kell... hidd el a zöldség nem hízlal! 100 gramm ubi 11 kcal... 100 gramm paradicsom 22 kcal, paprika 20 kcal. Még ha egy 300 grammos salátát is állítanál össze (ami rengeteg!!! hatalmas adag 300 gramm) az is csak 53 kcal lenne. Mi az? Megmondom: 1 db piskótatallér (pilóta, épp ma ettem) 54 kcal volt. Az egy falat. Míg 300 gramm saláta rengeteg. És egészséges.

2012. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a baj, hogy nem igazán tudom megoldani, hogy külön kosztot egyek, vagy hogy nekem külön főzzenek. A salátákat még el tudom készíteni, de ilyen húsokat nem.
2012. máj. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!