Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 3hónap alatt le...

Szerintetek 3hónap alatt le tudok fogyni 30kg-ot?

Figyelt kérdés

Illetve ti mennyit adtatok már le és mennyi idő alatt? milyen módszerrel?

17éves lány vagyok, 95kg, 65kg szeretnék lenni szeptemberre. Szteroidok miatt híztam meg, a bőröm is rettentően megnyúlt és a gerincemnek sem tett jót. Muszáj lefogynom


2012. máj. 18. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a probléma a gyors fogyással, hogy fent áll a yo-yo effektus veszélye, ami igazából abból áll hogy lefogysz mondjuk 30 kg-ot, és utána vissza jön rád 40..és ez a legnagyobb probléma.

Én azt mondom neked hogy próbálj tartós fogyást elérni, és ne csak ilyen látszat fogyást!

De ha írsz nekem privát üzenetet akkor mindenképpen tudok neked segíteni, gyakorlatokkal, étrenddel !

És a fogyás BIZTOS lesz.

2012. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha mégis, abba belehalsz. A testsúlyod harmadát akarod leadni - nem lehet.
2012. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyik osztálytársam 75kg-ról fogyott le 52-re, de azt mondja nem csinált semmit....bírom az ilyeneket akik titkolóznak...de am ő sem halt bele
2012. máj. 18. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy vékony akarsz lenni mire elkezdődik az iskola de nem akarj olyan sokat fogyni 15 kiló ha lemegy addig az is nagyon látványos a többit majd év közben leadod
2012. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából októberre lenne jó lefogynom kb 25-30kg-t, mert akkor lesz a szalagavatóm és nagyon nem akarok így kinézni
2012. máj. 19. 10:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy megnyúlt a bőröd. Na, az 3 hónap alatt nem fog visszahúzódni. Már csak ezért sem jó ötlet. Minimum fél, de inkább egy évet számolnék rá a helyedben.
2012. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem nem vékony akarok lenni...mivel az ideális testsúly a magasságomhoz 52-55kg lenne...tehát csak szimplán fogyni akarok...

vékony nem szeretnék lenni

2012. máj. 19. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 5 hónap alatt fogytam le 20 kilót, és még az sem volt olyan hű de könnyű. Amit te kitűztél, az nagyon egészségtelen.

Egyik legjobb barátnőm 30 kilót majdnem egy év alatt adott le, mert csak így tartós, ha lassan megy le, de biztosan.

2012. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális kiszámolt étrenddel minőségi kajával heti 1- túl sok zsír esetén 1,5 kiló, számold ki, ennyire nem fog menni..persze ha valami hülye éhezős marhaságot csinálsz, összejöhet, de a két fogyás között lenne érdembeli különbség, mert az elsőnél maradna rajtad némi izomtömeg, ezáltal feszesebb lennél, míg a másik variánsnál tönkreteszed az emésztésedet, narancsbőrös maradsz etc.. a Módszereket meg el kéne felejteni, valamint aki kitalálta őket azt ledobni a Tajgetoszról..
2012. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom h nem fogok tudni leadni ennyi kg-t 3hó alatt....

De olyan idegesítő h májustól szeptemberig hiztam 35kg-t, viszont ugyan ennyi idő alatt nem tudok lefogyni ennyit:/

2012. máj. 20. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!