Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztóan nézek ki, van még...

Borzasztóan nézek ki, van még remény lefogynom? (Kép)

Figyelt kérdés

Először is nagyon nehezemre esett feltenni ezeket a képeket, de úgy gondoltam, ha itt kapok elég kemény kritikákat az talán még inkább segíthet, hogy változtassak az egész fogyókúrához való hozzáállásomon.

Régebben egy gyógyszer miatt nagyon meghíztam, majd szépen magától le is mentek azok a kilók. Egy ideig nem is volt gond, de utána újból feljöttek és ezzel küzdök most.

Sosem voltam vékony, de azért ez már nagyon gáz. Többször próbáltam mindenféle fogyókúrába kezdeni, de egy idő után mindig feladtam. Nem rég elegem lett ebből az állapotból és életmódot váltottam. Semmi kenyér, sok zöldség, kevesebb kaja, de a legnagyobb gond az édességgel van. Arról egyszerűen nem birok lemondani. Pedig le kellene...

Emellett futok, igaz idáig még csak kb napi félóra sikerül, plusz amikor van rá lehetőségem akkor biciklizni is járok (kb.20km).


Ilyen változásokkal lehetséges újra visszatérnem a régi formámba?


Azért a normális válaszokat megköszönném!


[link]


[link]


[link]


2012. máj. 18. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én rosszabra számítottam ahhoz képest amit én gondoltam a két előtt ahhoz képest nádszáll vagy;)

Sztem lehetséges csak akarni kell sok sikert:)

2012. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem simán jó lennél így is :D

21/F

2012. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes.A futásból több kell mint fél óra.30 perc mozgás után indul csak be a zsírégetés.Tehát minimum 1 vagy másfél óra futás kellene.
2012. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is egy dagadt nőre számítottam, de amit láttam, az inkább átlagos. Nem vékony, de nem kövér.

A fejedben kéne rendet tenni, és csinálni, ahogy eddig, 2 változtatással: kenyér kell, édesség nem, illetve nem napi szinten. Legyen heti egy.

2012. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is 100x rosszabbra számítottam, persze van miből fogyni, de nem annyira vészes:) diéta, mozgás és ami a lefontosabb KITARTÁS ÉS TÜRELEM!!!! hajráááá:)
2012. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok. Barmirol le tudok mondani de az edessegrol nagyon nehez. Pl a mai kajam igy nezett ki: reggeli egy kave tejjel cukor nelkul + egy banan, ebed indiai szoszos zoldsegek (karfiol, repa, zoldborso es keves krumpli) egy kisebb tanyerral. Na, es ezutan jott a gond: 2 gomboc csoki fagyi + egy gomboc vanillia. Vacsira ettem grillezet halat parolt zoldborsoval es par cikk fott burgonyaval. Sajnos most ettem ismet 2 gomboc csoki fagyit vanilia ontettel. :( Reggelizni legtobbszor nem eszem. Ma azert ettem meg a banant mert a fiam beleharapott de otthagyta. Van amikor ebedet sem eszem es nem is hianyzik mert a melom eleg porgos es sokszor eszembe sem jut. De sajnos a tejszinhabos suti, vagy a fagyi, madartej, csoki... ezek kozul minden nap valami elofordul. Imadom a habcsokot tejszinhabbal meg eperrel a tetejen. :( En biciklizni szoktam hetfotol-pentekig napi 1 orat mert van szobabiciklim. A laptop-ot a bicikli ele teszem es beteszek egy filmet. A fulhalgatot a fulemre teszem es igy konnyen lebiciklizem az 1 orat, repul az ido ha jo a film. :) De ennek ellenere en nem fogyok mert sajnos az edesseg a gyengem. Hasonlo alkat vagyok mint te a kepeken.
2012. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha lefogysz, akkor is csak max vékony leszel, de semmi több. egyszerűen semmi alakod nincs. nekem a barátnőm vastagabb mint te most , de mégis teljeseen ás az alakja
2012. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, igaz, de ez nem az ő hibája. Sok nőnek alkatilag nincs dereka, ezzel sokat nem lehet tenni.

[link]

Kesha, neki pl még inkább nincs.


[link]

Cameron Diaz vékonyabb, de neki is ilyen...

2012. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Smartguy86 ***** válasza:

#7 és #8 - Azért ez nem csak alkattól függ. Ha keményen megdolgozik érte és megfelelő izomzatot épít, akkor nézhet ki sokkal jobban, mint most! Az amorf alakot az izmok lepusztultsága is okozhatja.


Kérdező!


A képeid alapján neked jó alakod is lehetne, ha eltüntetnéd azt a felesleges zsírt a derekadról, a hátadról és megformálnád az izmaidat.


Nem fogok hitegetni, hogy jó vagy így, meg hasonló, mint ahogy az elsők tették. Nem vagy jó, mert nem érzed jól magad a bőrödben! Ha kész vagy rá, hogy keményen elhatározd magad és tegyél azért, amire vágysz, akkor tudok ajánlani olvasnivalót, amit az első betűtől az utolsóig be kell tartanod és akkor sikerülni fog, amit akarsz. Ha csak valami csodában bízol, vagy valami szerben, ami a kanapén tespedve is lefogyaszt, akkor sajnos pont így fogsz kinézni továbbra is...


Ha készen állsz, akkor ezt olvasd el és tartsd magad hozzá:

[link]


További segítség:

[link]

[link]

2012. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: neked külön köszi, elfogom olvasni!

És remélem tényleg sikerül kitartónak lennem.

2012. máj. 19. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!