Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztóan nézek ki, van még...

Borzasztóan nézek ki, van még remény lefogynom? (Kép)

Figyelt kérdés

Először is nagyon nehezemre esett feltenni ezeket a képeket, de úgy gondoltam, ha itt kapok elég kemény kritikákat az talán még inkább segíthet, hogy változtassak az egész fogyókúrához való hozzáállásomon.

Régebben egy gyógyszer miatt nagyon meghíztam, majd szépen magától le is mentek azok a kilók. Egy ideig nem is volt gond, de utána újból feljöttek és ezzel küzdök most.

Sosem voltam vékony, de azért ez már nagyon gáz. Többször próbáltam mindenféle fogyókúrába kezdeni, de egy idő után mindig feladtam. Nem rég elegem lett ebből az állapotból és életmódot váltottam. Semmi kenyér, sok zöldség, kevesebb kaja, de a legnagyobb gond az édességgel van. Arról egyszerűen nem birok lemondani. Pedig le kellene...

Emellett futok, igaz idáig még csak kb napi félóra sikerül, plusz amikor van rá lehetőségem akkor biciklizni is járok (kb.20km).


Ilyen változásokkal lehetséges újra visszatérnem a régi formámba?


Azért a normális válaszokat megköszönném!


[link]


[link]


[link]


2012. máj. 18. 19:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sikerült? :)
2014. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!