Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizéssel kompenzálha...

Szobabiciklizéssel kompenzálható a kcal bevitel?

Figyelt kérdés
Ha minden nap 1400kcal-t viszek be,az egy héten 9800kcal. Ha hetente háromszor szoba biciklizek 1635kcal értékben összesen,akkor a heti kcal-em 8165kcalnek számít? Vagyis az olyan mintha minden nap 1166kcal-t vittem volna be a szervezetembe? Fogyni szeretnék, az alapanyagcsere szükségletem 1480kcal...Tudom,hogy kb.1200kcal körül kellene ennem,hogy fogyjak is,de azt nem nagyon bírom ki:( Jó lesz ha így kompenzálok? kb.5kg-t szeretnék fogyni.

2012. máj. 18. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem baj,ha csak 3 hónap alatt fogyok le,vagy nyár végére... Nem az idő számít,hanem,az hogy úgy tudjak fogyni,amit meg is tudok tartani...
2012. máj. 18. 23:24
 2/4 anonim válasza:

Hát nagyon bízom benne, hogy működik az elved, ugyanis én is azt csinálom. :)

Számolgatom minden egyes étel kalóriatartalmát, és minden másnap edzek (DVD-re vagy szobakerékpározom). Amikor nem mozgok semmit, akkor kb. 1200 kcal-t viszek be, az edzős napon (általában 60 percet) 1500-at. Még csak most kezdtem én is, úgyhogy ténylegesen még nem tudom, hogy működik-e, de elvileg kéne. :)

2012. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, működik. Én így diétázok már két hónapja, ez idő alatt 7 kilót adtam le, pedig nem indultam nagy súlyról 60 kilóról. Napi 1200-1500 kcal-t viszek be, attól függ, hogy milyen napom van. Eleinte egy héten 6-szor bicikliztem napi 50 percet, mostanában heti 4-szer tekerek ugyanannyit.
2012. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jelenleg 65kg vagyok, és nyár végére a 60kg-t tűztem ki célul. Persze akarok többet is fogyni, de egyelőre egy elérhető dolgot tervezek elérni,és a többit pedig idővel. Én heti 3-szor 45percet biciklizek(15km), de erősen gondolkodom rajta,hogy többször kellene egy héten bicikliznem.
2012. máj. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!