Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenél milyen alkat vagyok?...

Segítenél milyen alkat vagyok? Vonalzó, homokóra, alma, körte ezek közül? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom van rajtam sok sok felesleg dolgozok is rajta, futok tornázok pár hónapja. (176 cm vagyok 68 kg), de az alkat látszik azért a sok felesleg alatt? Én nem tudom eldönteni. Centik alapján (mell 95 derék 74 csípő 98) homokórának tűnik, de az erre az alkatra javasolt ruhák mind egybeszabottnak mutatnak és nem csinosak. Tudnátok segíteni?

A kör azért van mert 1 éves a kisbabám és nagyon csúnyán csíkos lett a köldököm körül a bőr, azzal nem sokkolnék inkább senkit, így kitakartam.

Köszönöm előre is aki tud segíteni.



2012. máj. 19. 13:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ez az alul fekete nagyon jól néz ki. Mondjuk jó lenne tudni hogy ilyen nadrágos dologban mit vehetnék fel, mi állna jól mert játszóterezni meg baba után szaladgálni nagyrészt nem ruhában szoknyában szoktam. Pedig amúgy nagyon szeretem ezeket az egybe ruhákat meg szoknyákat is. Csak most kevésbé praktikus.
2012. máj. 19. 13:27
 12/24 A kérdező kommentje:

Igen tudom tudom:) Csinálom is csak még nem sok látszatja.

(ezt a feszesedés, izmosodás témakörre írom).

2012. máj. 19. 13:28
 13/24 anonim ***** válasza:

A combod formája miatt szerintem inkább körte.

Egyébként jó, nem vagy egy szupermodell, de egyáltalán nem rossz az alakod, teljesen belefér az átlagba. A másik meg, hogy szülés után nekem pl másfél év kellett, mire kezdett emberi formám lenni, de még mindig nem az igazi (2,5 éves a kislányom.)

(A méreteim 97-72-97, váll 97, de én sem tudom eldönteni, milyen alkat vagyok...)

2012. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen érdekes mert először a karomról mellemről fogyok/fogytam aztán a hasamról és a combomról arányaiban még mindig alig.

Nemrég még szoptattam, úgyhogy még adok időt magamnak hogy visszanyerjem (mozgással persze) a formám, bár sose voltam kifejezetten csinos vagy jó alakú, nekem ez teljesen az átlag kinézetem. 15 évesen voltam kifejezetten vékony, azóta sose:)

2012. máj. 19. 13:37
 15/24 anonim ***** válasza:

"először a karomról mellemről fogyok/fogytam aztán a hasamról és a combomról arányaiban még mindig alig."

Akkor meg egyértelműen körte:-)

De szerintem örülj neki, minden szempontból jobb, mint pl az alma típus...

2012. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nadrágost azért nem írtam, mert őszintén én nem szoktam hordani, csak télen. Ennek mondjuk a fő oka az, hogy nekem sajna körte alakom van, és semmilyen nadrág nem áll jól rajtam. Emiatt nem is igazán tudok ebben tanácsot adni.

Ha olyan helyre megyünk, ami mozgós, oda cicanacit szoktam húzni és miniszoknyát. Ez abszolút nem zavar, és úgy fogom fel, hogy nadrág, mert varrott az oldala, úgyhogy nem baj, ha véletlen felcsúszik a szoknya :)


Neked most annyiban macerás kicsit a nadrág, hogy gyakorlatilag csak combnál van olyan felesleged, ami egy kicsit tényleg sok, emiatt nem igazán előnyös semmilyen fajta. De ha mégis mindenképp szeretnél, akkor válassz valamilyen szűkülő fazont, az az ideális most. Vagy valami egyszerű, sötétebb színű, dísztelen rövidnadrágot, ami nem vonzza a figyelmet, így a vádlidra kerül a hangsúly, és az kimondottan formás :)

Felülre bátran vehetsz szinte bármit, ha nem túlzottan feszes, akkor nagyon csini leszel benne. Esetleg rövid blúzokat nézz meg, ha nem tartod kényelmetlennek, mert egy blúz már a műfajából adódóan előnyös (a gombolás miatt slankít, és a gallérrész miatt a figyelmet a derekadról a dekoltázs felé tereli :) ).

2012. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

combodat kicsit formálni kéne (bringázás pl), meg olyan fehérneműt hordani, ami a te méreted - a melltartó szabása nem jó, a bugyi meg kicsi és nem jó a szabása...


a hasad csíkos is marad, a testtömegeddel meg semmi gond nincs...

2012. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy csíkos is marad, ez nem is volt kérdés, hogy az elmúlik e.


A bugyi téma érdekes mert pont ebből van 42es az leesik rólam, ez 40es.

A melltartó nem tudom milyen kéne legyen, mert méret alapján ez most a méretem. (alul mért körméret és mellcsúcson mért méret alapján kosár stb).

2012. máj. 19. 13:58
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanád 45 éves vagy akkor mondhatnám hogy egész jó alakod van,viszont ha nem akkor torna és napozás,ne fogyózz ennyi felesleg kell,csak legyen alatta izom,mert te is látod,hogy ez nem valami szép alak :) bocsi csak öszinte vagyok
2012. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
napozás hááát igen az az amire a legkevesebb időm van:) Köszi amúgy. 45 évesen sőt még 40 évesen is örülni fogok ha így nézek ki majd.:)
2012. máj. 19. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!