Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenél milyen alkat vagyok?...

Segítenél milyen alkat vagyok? Vonalzó, homokóra, alma, körte ezek közül? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom van rajtam sok sok felesleg dolgozok is rajta, futok tornázok pár hónapja. (176 cm vagyok 68 kg), de az alkat látszik azért a sok felesleg alatt? Én nem tudom eldönteni. Centik alapján (mell 95 derék 74 csípő 98) homokórának tűnik, de az erre az alkatra javasolt ruhák mind egybeszabottnak mutatnak és nem csinosak. Tudnátok segíteni?

A kör azért van mert 1 éves a kisbabám és nagyon csúnyán csíkos lett a köldököm körül a bőr, azzal nem sokkolnék inkább senkit, így kitakartam.

Köszönöm előre is aki tud segíteni.



2012. máj. 19. 13:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kissé dundi homokóra vagy. Azért nem látszik a derekad, mert duci vagy. Ha fogynál kb. 7-8 kilót szép alakod lenne.

Én mell:88, derék:64, csípő:92 vagyok, simán homokóra alkat, és én is hízok csípőre, combra, széles a hátam és "melles" vagyok.

Tuti homokóra vagy, csak fogynod kellene, akkor látható lenne a derekad is.

30N

2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is gondolom hogy még fogynom kéne. Csak nem igazán tudom hogy mennyit mert ahhoz hogy jól látszódjon a derekam (ha valóban a túlsúly a probléma) max.60 kilónak kéne lennem.
2012. máj. 19. 20:46
 23/24 anonim válasza:
szerintem egyértelműen körte vagy. aki homokóra, az mindenhova egyenletesen hízik, és mindenhonnan egyenletesen fogy. és a dereka sokkal vékonyabb, neked pedig szinte nincs is zsír már a derekadon, genetikailag ekkora, míg a combodon és gondolom a fenekeden bőven van felesleg. de semmi gond nincs ezzel, ez a típusú alkat az általános. én pl. sajnos alma vagyok és utálom, bármikor cserélnék veled. folytasd tovább a mozgást és nagyon szépen fogsz alakulni, főleg anyukaként nagyon csinos vagy már így is.
2012. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Igen így visszagondolva a derekam nem volt ennél (olyan 73-74 cm) lényegesen vékonyabb sose...
2012. máj. 20. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!