Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a nyár alatt 25...

Hogyan tudnék a nyár alatt 25 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
Le kéne foggyak, sürgősen mert már nem bírom magam így elviselni.. minden módszerre nyitott vagyok!! nektek milyen diéta használt? 16/L
2012. máj. 19. 17:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
35%
én a 90 napos diétával fogytam 12 kg-t csak annyiból áll az egész hogy egyik nap gyümölcsöt másikon fehérjét aztán keményítő és szénhidrát :) 82 kg voltam most 70 vagyok 13 éves Lány ha privibe le tudod írni hogy hány kg vagy szívesen segítek másban is :)
2012. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ne kezdj neki semmien dietanak, nincs értelme, pláne ne a 90naposnak, letelik a 90nap és mi? ujra elkezdesz normalisan kajalni es visszajonnek a kilok, amugy is, egész 90napos dietabol csak a fehérje nap ér valamit, a tobbi hizlal hisz szenhidratot tartalmaznak, 16évesen retudod magad venni mar, hogy tobb hust egyel, illetve zoldsegeket, igy fogyni fogsz zsirbol nem pedig izombol..sok vizet igyal, teakat..es mozogj valamit, akar cs bicajozz..
2012. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hagyj fel a tésztákkal, édességekkel, cukros üdítőkkel, kenyerekkel, max teljes kiőrlésű kenyér, de abból is mértékkel, igyál sok szénsavmentes vizet! Tornázz picit, vagy járj futni mellette. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt. Napi 1000-1200 kalóriát ne nagyon lépd át :) Főtt ételt azért egyél, de csak mértékkel, illetve este 5 után max egy joghurton almán kívül mást ne egyél :)
2012. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
És kihagytam, hogy sétálj sokat, ha sportolni nincs kedved. Mozdulj ki otthonról!!! :) utolsó voltam :)
2012. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ne egyél: fehér kenyeret, rizst (fehéret), zsömlét, tésztát..

egyél: barna kenyeret, rozsos dolgokat.

reggelizz! mondjuk Nestlé Fitnesst, 1.5%os tejjel :)

ne igyál: gyümölcsleveket (benne van a gyümölcs cukor..)

igyál: szénsavmentes ásványvizet, napi 4 litert (éhséget tompítja.. mondjuk megiszol egy jó nagy pohárral evés előtt, csökken az étvágyat)

mozogj sokat, legyen az séta vagy kocogás, de a sétát ajánlom és igy tovább a futásig vagy az úszást.

egyél sok salátát, zöldséget, gyümölcsöt :)


nem mondom a 25 kg fogyást, de ezekkel már elindul egy fogyás (tapasztalat, dietetikus adta nekem)

sőt ha szeretnéd étel recepteket is tudok neked írni :) (amiket dietetikus írt) :)

2012. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fogyás(és egészség) szempontjából nem jó ha az étkezés előtt/után fél órával iszol, mivel felhígítja a gyomorsavat és nehezebben emészted meg. Nemrég olvastam egy könyvet erről, nem én találom ki:)
2012. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Smartguy86 ***** válasza:
51%
2012. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én egészséges ételeket eszek és ennek ellenére.. családi vonás, sajnos.. nekem valami intenzív kellene, mert én úgy nem tudok fogyókúrázni, hogy eszek is, meg nem is.. nekem az nem megy.. pár éve sikerült leadnom 13 kilót, de ezt úgy, hogy nem ettem szinte semmit, mamámék kertjéböl a gyümölcsöt reggel, este max. mellette rengeteg mozgás.. csakhogy ennek a többszöröse jött vissza, és ez már az egészségem rovására megy...valami olyan kéne, amitől nem szedek fel 3x annyit..
2012. máj. 19. 23:56
 9/20 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor olvasd el, amit linkeltem. De legalább tudod, hogy rosszul csináltad eddig...
2012. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó csak..nem akarok testépítő lenni, a másik meg hogy mindent mérjek ki grammra pontosan..? valami egyszerűbb és jobb..?
2012. máj. 20. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!