Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a nyár alatt 25...

Hogyan tudnék a nyár alatt 25 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
Le kéne foggyak, sürgősen mert már nem bírom magam így elviselni.. minden módszerre nyitott vagyok!! nektek milyen diéta használt? 16/L
2012. máj. 19. 17:26
1 2
 11/20 Smartguy86 ***** válasza:

Egyem a szívedet. Beleolvastál egyáltalán abba, amit küldtem? Vagy te az index.hu-t se olvasod, mert azt hiszed, hogy ott csak a gépjárművek irányváltoztatásáról van szó, mert az is index? :DDDD


Annyi az eszed, mint egy 16 éves csitrinek. JA bocs... az vagy. Nincs több szavam.


Drágaság! Nincs egyszerűbb módszer! Érted? Ha azt várod, hogy beveszel egy rohadt kapszulát és te leszel tőle Cindy Crawford, akkor el vagy tévedve... IGEN, ki kell számolni mindent és IGEN keményen kell edzeni. UGYANOLYAN keményen kell 1 kiló fogyáshoz is edzeni, mintha testépítő bajnok akarnál lenni. Vagy mit gondoltál? Hogy aki 1 kilót akar fogyni, annak elég odébb tenni 1-2 kilót és csoda történik? Vagy mi?


NŐ vagy, bár még közel se nézel ki úgy se testileg, se agyilag. A nők nem lesznek izomkolosszusok soha a büdös életben! Hormonálisan lehetetlen!


Most fuss neki még egyszer, elevenítsd fel általános iskolai tanulmányaidat és tanulj meg olvasni. Mi az első pont a linkemnél? "Hogyan tervezzünk étrendet?" Második pont? "Alapismeretek - edzésformák" Na? Érted már?

2012. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam azt hogy beveszek egy kapszulát és hipp hopp leolvadnak rólam a kilók..Tisztában vagyok vele, hogy sokat kell érte kűzdeni,és hogy nem lesz egyszerű. abban viszont igazad van, hogy nem olvastam végig, csak az első pár sort az étrend megtervezése menüpont alatt, ugyanis 2x egymásután lefagyott az oldal így nem próbálkoztam tovább..
2012. máj. 20. 00:32
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez a kalória számolgatás szerintem baromság... Ki az a paranoiás aki folyamatosan számolgatja, hogy "na ez most hány gramm volt, az mennyi kalória stb stb...." 1-2 napig talán menne, de utána oda lenne a lelkesedésed és vége.

Én annyit tanácsolok, hogy egyél rendesen, ne hagyd ki egyik étkezést sem reggeli/tízórai/ebéd/vacsora. Egyél amennyi jól esik, mivel ha rászoksz arra,hogy napi 4x eszel, akkor nem fogod telezabálni magad pl. ebédre. hozzászokik a tested, hogy nem éhezik, így egyszerre nem fogsz sokat enni.

Ami viszont mindennél fontosabb, hogy kezdj el mozogni. Én a futást javaslom. Nem kell megijedni, ha először csak 5percet(se) tudsz futni az is jó.. Minél többet szánod rá magad, annál jobban fog menni hidd el.:) Ha ehhez a napi mozgáshoz is hozzászokik a szervezeted, teljesen megfog változni az anyagcseréd, bélmozgásod. Én pl nagyon sokszor felpuffadtam régebben, de amióta rendszeresen mozgok, semmi bajom nincs, még ha egy picit többet is eszek az "elégnél". Szóval szerintem ne kezdj el vadul diétázni, mert többet árt mint használ, valamint a mozgást sem bírnád.

Én így fogytam le 10 kg-t.

Remélem segítettem.:)

18/L

2012. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Smartguy86 ***** válasza:
51%

#13 - Nem úgy kell csinálni, hogy zabálsz, aztán a nap végén riadtan számolod össze, hogy mennyi volt :DDD


Ez tervezést igényel, előre meg kell állapítanod, hogy neked 2000 kalória kell és az alapján napi 5-6 étkezésre betervezni a kajákat. Ebben semmi különös nincs. A diétát azok szokták megunni, akik éhezéssel meg ilyen "igyunk 1 csésze teát egész nap" módszerekkel akarnak fogyni... na azt könnyű megunni hamar.


Aki normálisan tud étrendet tervezni, az a világ legfinomabb kajáit tudja összedobni úgy, hogy közben fogy, izmosodik és jól érzi magát a bőrében, nem beteg, stb.

2012. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Aha...

Én és a szüleim 3-4 hónappal ezelőtt vágtunk bele ebbe az akcióba. Mindannyian már jó pár kilótól megszabadultunk, pedig aztán mi nem számolgatjuk a kalóriákat. :D De egyébként irigylem az ilyen embereket, akiknek ekkora tervezgetésekre van idejük mindennap komolyan :D Ha elmész kirándulni valahova nem eszel meg egy finomabb magyaros kaját mert nem fér bele a kalóriakorlátba?:D Ne viccelj már, ez hülyeség:D

Nem a diéta a kulcsszó a fogyáshoz, hanem a MOZGÁS.

2012. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szia

Szerintem mindenkinek más válik be, hisz más a szervezetünk és az ízlésünk:) Ezért nézz utána net-en Béres A. vagy Norbi Update diéta (tudom sokan nem értékelik sokra de nekem bevált) és gondold végig hogy hol vannak olyan ételek amiket szeretsz vagy könnyebben be tudod tartani :) Természetesen a sport sem maradhat el (bár én nagyon nehezen veszem rá magam:)) Sok sikert kívánok :) Jah és én motivációnak az mtv-n szoktam nézni a Valaha kövér voltam című műsort (net-en) és attól mindig könnyebb :D

2012. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Smartguy86 ***** válasza:
51%

#15 - Igazad van, teljesen fölösleges erőltetni. Ha te szereted a magyaros kajákat, meg a hatalmas adag édességet, akkor muszáj megenni. Csak ott a kérdés, hogy mennyire leszel mellette egészséges, és idősebb korodban milyen nyavajákkal kell majd küzdened. Szüleid az eddigi életvitelükkel teljesen rendben vannak? Vagy esetleg valamelyik szed vérnyomásgyógyszert, antidepresszánst, esetleg cukorbeteg a nagymama/nagypapa? Mert akkor tudod, hogy az az életmód nem csak a finom kajákról szól, hanem a betegségekről is...


A kalóriaszámolgatásnak sem az a lényege, hogy a Mekiben elvágod a hamburgert és csak a felét eszed meg :DDD Hanem rendes étkezésre kell gondolni, egészséges alapanyagokból készült, jó minőségű ételekre. Azt nem mondhatod, hogy úgy nem lehet finomakat enni, mert igenis lehet. Olyan isteni sült húsokat, salátákat, desszerteket lehet csinálni - ráadásul az egészségtelen kaja áráért vagy annak töredékéért...


Persze ha te fiatal vagy még szarsz bele, de mikor gyötör az álmatlanság, a koncentrációzavar miatt meg nem tudsz tanulni az egyetemen, akkor minden más eszedbe fog jutni, csak az nem, hogy talán az életmódoddal van baj. Ugyanígy a szüleid meg a többi felnőtt is félholtan kel ki reggel az ágyból és elvánszorog munkába, míg egy rendes életmódot folytató egészséges embernek meg se kottyan ez...


Csak ezen kéne gondolkozni. Emellett pedig az, hogy jobban nézel ki, mert nem pusztulnak le az izmaid és nem lötyög rajtad a bőr, az már csak hab a tortán...

2012. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nincs cukorbeteg a családban, meg semmilyen komolyabb betegség, amit az életvitelre lehetne visszavezetni hála istennek. NEM vagyunk kórosan elhízva és nem étkezünk egészségtelenül! Anyagi okok miatt nem eszünk gyakran húst és zsíros ételeket, de látom már sikerült valamilyen képet kialakítanod rólunk...Szüleim nem a 4 fal között ülve töltik a mindennapjaikat munkájukból kifolyólag, de a futás tényleg feltöltődést jelent a számukra is.

Nem szarok bele az egészségembe...165cm és 58 kg vagyok. Voltam már 70 is...

Egyébként rátaláltam erre az edzésprogramra

[link]

Ajánlom a kérdezőnek is, ha már pár kilótól sikerült megszabadulnia:)

2012. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2012. máj. 21. 13:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Istenem, ezek az őrületbe kergető idióta diéták... 90napos, ilyen-olyan. El kell hagyni a fehér kenyeret, vagy nagyon megvonni, mind a cukros üdítőket, péksüteményeket, csokit, cukrokat, sok-sok zöldséget kell enni és gyümölcsöt, bár inkább zöldséget. Reggel bőségesen enni, tízórainak gyümölcsöt vagy zöldséget, salátát, teljes kiőrlésű kenyeret, tojást, yoghurtot stb. Délben főtt EGÉSZSÉGES ételt kell fogyasztani, uzsonnára magvak (korlátozott számban), vagy yoghurt, gyümölcs, zöldség, és még sorolhatnám. Estére könnyű ételeket kell fogyasztani. Emellett napi 2-3 liter víz. Sovány húsok, zöldség, gyümölcs, cukros ételek, fehér péksütemények, cukros üdítők elhagyása, több mozgás, napi többszöri rendszeres étkezés. Többször keveset. Ennyi a titka. Bár ezt azok állják meg sokáig akiknek nagy akaraterejük van. Ennyit tudnék tanácsolni mindenkinek akik le szeretnének fogyni, nekem sikerült ezzel a módszerrel 4 hónap alatt 12 kilogrammot leadnom. Ünnepekkor eszem csak néha néha süteményt vagy iszom cukrosat, de már nem is kívánom mert megváltozott az életmódom.
2014. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!