Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt Coca-Cola Zero?

Diéta alatt Coca-Cola Zero?

Figyelt kérdés
Mivel 250ml 0,2kcal van,meginnék napi fél liter Zero kólát mellé pedig 2liter vizet.Jó ez a kiegészítés vagy inkább hanyagoljam?
2012. máj. 19. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
diétákban nem ajánlják az édesítőszer használatát, de egyébként sem egészségesek a light dolgok. Igyál csak vizet.
2012. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát alapból nem vmi egészséges, de egyszer élünk, te tudod..

én is iszok/ittam fogyó alatt, persze nem nagy mennyiségben, és nem zavart be a kilók leadásában:)

de azért csak mértékkel:)

2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúra alatt szénsavas italokat nem szoktak ajánlani, de szerintem az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle, én is imádom a zerot.
2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
napi fél liternél nem innék többet:) és köszönöm a válaszokat:D
2012. máj. 19. 22:03
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
annyi méreg van benne, hogy hihetetlen, mellettük a nátrium-ciklamát semmi..:D
2012. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Nemhogy fél liter, de gyakorlatilag akármilyen kis mennyiség elég ahhoz, hogy jól megszívasd magad. az édesítőszer ugyanis éhségérzetet okoz, fogyókúra alatt különösen kellemes dolog az.
2012. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az más kérdés, hogy mennyire egészségtelen, de a diétába semmiféleképpen nem fog bezavarni, volt hogy megittam egy nap alatt 2 litert is, és egyáltalán nem hátráltatta soha a fogyásomat...
2012. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, engem is inkább azért zavarna, mert nagyon éhes leszek tőle az meg pláne diéta alatt kellemetlen, nem vághatsz be csak úgy két nagy szendvicset utána. Bár nem fél litertől, hanem amikor két litert iszom meg. Méreg meg miben nincs? Ez nem olyan, hogy bármi bajod lenne tőle.
2012. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, én nem hogy éhes leszek tőle, de inkább étvágytalan
2012. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Én hányok a kólától. Tudva hogy mit tesz a fogakkal, felpuhítja a fogzománcot és szép lassan elolvad a fogam, borzalmas. A tanárom szerint ép eszű ember nem iszik kólát, már elnézést, de osztom a véleményét.
2012. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!