Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ledolgozni a...

Hogyan tudnám ledolgozni a derekamon lévő "úszógumit"?

Figyelt kérdés
168cm és 56 kg vagy csak van egy kis felesleg a derekamon..hasam se nagyon van csak a derekam ami szörnyű...Milyen gyakorlatokat csináljak?

2012. máj. 19. 22:54
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
2012. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. máj. 19. 23:25
 3/13 anonim válasza:
hullaphoppkarikázz!! én is szoktam és rajtam segít a csípőmből és a derekamból is lefarag.:)
2012. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem valamicskét a törzsemelés segített és ez az oldalra hajolgatás. Nekem is az a problémás terület sajnos:(
2012. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Smartguy86 ***** válasza:
38%

#4 - Igen, pl borotvapengéket kell csavarozni a hullahopp karika belső peremére és úgy használni. Garantáltan lefaragja a derekadat :DDDD


Ne vicceljetek már! Hullahopp? Törzsdöntés? Ez lópikula! Az ott konkrétan zsír! Ennyi edzéstől akkor se fogynátok le, ha napi 24 órában ezt csinálnátok...


Nincs helyi fogyás! Csak normális étrenddel és rendes edzéssel lehet fogyni, amiben kell legyen súlyzós edzés az izmok fejlődéséért és kell legyen aerob edzés a zsírégetés miatt!

2012. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező nem írta hogy fogyni szeretne, hanem hogy azt a területet formásítani. Vagyis én így értelmeztem. Na de ki hogy.
2012. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Próbáld ki és majd te eldöntöd neked használ-e..nekem igen!!(hullahopp)
2012. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:

Hát, az én olvasatomban az úszógumi az bizony zsír. Pörgetheted te a derekadon a hullahoppkarikát egész évben, az zsírt nem fog elhasználni, az egy hót biztos.


Még az izomzat se fejlődik tőle, hacsak nem súlyokkal nehezített karikáról beszélünk. A hullahopp ovisoknak való játék, nem pedig sporteszköz...

2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Smartguynak igaza van...agyam eldobom a nagy szakértői válaszokon, de a kérdező sem semmi, megkapja a kbb 2-3 hiteles oldalból az egyiket, amit kötelező lenne mindenkinek tudni, de persze lehet választani a kalória számolást mert akkor ugye nem kell lemondani semmilyen moslékról, meg a hulahoppot ami edzésnek cseppet sem mondható, de igazából a ti dolgotok hogy sz*rtok bele, és maradtok zsírosak, engem csak az a része zavar hogy önjelölt fogyatékosok akik azt hiszik magukról hogy nagy sztáredzők... írják a hülyébbnél hülyébb tanácsokat...jöhetnek a -kezek:P
2012. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

"Ne vicceljetek már! Hullahopp? Törzsdöntés? Ez lópikula! Az ott konkrétan zsír! Ennyi edzéstől akkor se fogynátok le, ha napi 24 órában ezt csinálnátok... "



Nekem használt. Két ruhaméret mínusz. Ennek hiszek, nem annak hogy ki mit mond neten hogy "lópikula" meg hasonlók. Nekem sikerült, tehát nem lehetetlen :)

2012. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!