Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék anorexiás?

Hogyan lehetnék anorexiás?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 23:26
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Kis korom ota mindenkitől csak azt hallottam,hogy duci,dagi..stb.Aztán 1évvel ezelőtt elegem lett abból,hogy folyamatosan elnyomnak és bántanak,eldöntöttem,hogy fogyni akarok bármi áron!őrült diétába kezdtem,napi 300kalorián éltem,de volt, hogy még annyin se, ha véletlenül 1 almával többet ettem rohantam hányni.Mindenkinek játtszottam,hogy minden ok,egyre kevesebbet mentem el othonrol,csak a szobámban feküdtem egész nap,reggelente még felkelni sem volt kedvem,egész nap rázott a hideg.A szüleim lassan kezdtek ráébredni,hogy valami nincs rendben,de ahányszor anyukám enni készitett én mindent kidobtam,vagy eltüntettem.Aztán egy napon arra ébredtem,hogy elsötétedik előttem minden és egész testem reszket, ha akkor a szüleim nincsenek mellettem valoszinuleg meghalok.Ekkor 38kg voltam.Most pszichiáter kezel,erős gyogyszereket kell szednem,már 1 éve nincs menzeszem,rosszul működik a májam és a vesém.De a legrosszabb az az egészben,hogy még mindig nem érzem magamat betegnek,bűntudat nélkül bárkit képes vagyok becsapni,ha tudom,hogy igy meguszhatok egy étkezést,a heti orvosi mérés előtt általában teleiszom magam vizzel,hogy többet nyomjak...hazugságban élek és már nem vagyok ura önmagamnak!Ha te is ilyen életre vágysz,akkor sok sikert hozzá,de könnyebb a szakadékot kikerülni,mint bele esni és kimászni belőle!!!!
2012. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ahogy most ezt alolvastam amit egy ismeretlen irt,kirázott a hideg. én is fogyozom...és van egy "álomsúlyom" de ebbe a végtelen szenvedésbe semmi képpen nem akarok kerulni !! Térj észhez,nem tudom ki vagy aki feltette ezt a kérdést.de ne kínozd magad !!!
2012. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!