Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgásra nincs időm, szeretek...

Mozgásra nincs időm, szeretek nassolni. Hogy lehet így fogyni?

Figyelt kérdés

....valószínűleg sehogy..:S

10-17ig dolgozom,nem keresek sokat,fáradt vagyok,ha hazaérek,szívem nem bírja a futást,és erős edzést.


178 cm vagyok, fél éve még 61-62 kg,most 65-66

Nagyon el vagyok keseredve,semmi ötletem,mit tehetnék.

SEgítsetek tanácsokat várok,praktikákat:(


2012. máj. 21. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Láncfűrész. Bár eléggé nagy koszt csinál.


Egyébként akaraterő, nem kötelező nassolni, eldöntöd hogy nem és betartod. A szívednek is jót tesz ha nem zabálsz össze mindenféle szénhidrátot amiből zsír lesz.


Az edzésnek meg szépen fokozatosan állj neki, úgy bírni fogja a szíved is, nem kell egyből 20km-t futni 1óra alatt.

2012. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 kg plusztól azért annyira nem kell elkeseredni,főleg,ha a magasságodat nézzük.Néha biciklizz,és sétálj,azt a szíved is bírni fogja!
2012. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, ilyen magassághoz tökjó ez a súly. Mondjuk nem mindegy hogy miből jön össze.
2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Akkor éld így az életed. És ezt most nem bántásból mondom.

Én fősulis vagyok, mellette dolgozom és mégis tudok heti 5x 1,5 órát edzeni. Csak a kifogásokat keresed. Én is szeretek nassolni, de azzal, hogy a gép előtt sajnáltatod magad, és idióta kérdéseket raksz fel nem lesz jobb.


Ha fogyni akarsz egyél normálisan, és mozogj!!! Nincs csodaszer!!!

2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem nyavalygok, nem sajnáltatom magam.

hetek óta reggelire és vacsorára búzacsírás abonett és kefír a menü.

laktat,de kevés kalória,ebédelni rendesen ebédelek.

ennek ellenére hízok.

vagyis nem mozog a súlyom.

edzeni,konditerembe,órákra járni nincs pénzem, itthon pedig hát mondjuk úgy,hogy sok jó ember kis helyen is....nem otthon lakom,nem tudok egyszercsak itt a közös nappali közepén rubintrékázni.

szoba galérián,alacsony plafonna,még mielőtt a szobámba küldenétek.

nem nassból jött össze,nem hipsből a súly.

annyi,hogy már nincsen pénzem rozskenyérre,állandóan minden extrás,kicsit drágább termékre,a jóöreg krupli,kenyér,tészta.

ez van.

2012. máj. 21. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor sétálj, gyalogolj tempósan az utcán, ahogy bírod! Idővel 30-60 percet, akár váltogatott intenzitással. Galérián lehet hasprést, többfajta felülést nyomni, lábemeléseket, súlyzózás stb. Ezek ingyen vannak! Nem biztos, hogy drágább az egészséges táplálkozás, számold össze, hogy kb heti szinten mennyi a keret és tegyél fel így egy kérdést! Az 1 kg-os, tk kenyér receptjét én fogom neked írni, 95 Ft-ból jön ki...
2012. máj. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Este ne egyél szénhidrátot. Ha nassolsz, egyél sárgarépát. 178 centihez _mióta_ sok 66 kiló??? Esetleg ha semmi izom nincs rajtad, de az meg ciki.
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért annyira nem aggasztó a helyzet. Nasizz idénygyümölcsöket, akkor nem olyan drága, és ne este nasizz, inkább reggel,délelőtt mértékkel. Este pl.gyümölcs joghurt ilyesmi. Hidd el, ha esténként nem tömöd tele magad, észreveszed a változást.
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!