Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam ezt a...

Nagyon elrontottam ezt a napot? :/

Figyelt kérdés

reggeli:2 szelet félbarna kenyér párizsival,paradicsommal,újhagymával.

délután: 2 kifli kefirrel.

vacsi:2 pici pogácsa.

+ fél óra kocogás,250felülés.


2012. máj. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. És mikor ettél? Mert ezek nem ételek. Hol a fehérje? EGyél rendesen ezzel csak magad teszed tönkre. Szottyant és erőtlen leszel, ráadásul hamar fel is fogod adni az egészet.
2012. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jubilee ***** válasza:
Ez csupa szénhidrát. Nem ettél sokat abszolút, de ez őszintén szólva nem egészséges.
2012. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt baromira. Nem ettél semmit, amit meg mégis, az szemét kaja. Ennek így semmi értelme, csak kínzod a szervezetedet, arról nem is beszélve, hogy magadat is, mert éhezel. Éhezni nem szabad, ha már éhségérzete van az embernek, az már rossz. Fogyni kiegyensúlyozott táplálkozással lehet. Nem keveset kell enni, ez egy hülye téveszme, hanem normális tápanyagokat kell bevinni a szervezetbe. Fehérjét nem is ettél, pedig az a legfontosabb egy diétánál (meg úgy egyébként is), nem hizlal és még telítettség érzeted is lesz tőle. A napi három étkezés is kevés. A sport okés, de csak normális kajával működik. Egyébként fiú/lány vagy? Hány kg?
2012. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
162cm,53kg vagyok. 16l
2012. máj. 26. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaza van. Nagyon!

Kihagytad az ebédet és felcserélted az uzsonnát a vacsorával.

Mellesleg alig ettél olyat, ami hasznos lenne a szervezeted számára.

2012. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jubilee ***** válasza:
Hova fogyókúrázol???? 20-as a testtömeg indexed. Az már majdnem a sovány kategória...
2012. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!