Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ezzel elronto...

Lehetséges, hogy ezzel elrontottam valamit? Két napot késett a mensim, ma reggel vettem tesztet, hogy majd megcsinálom, hát mire oda jutottam, megjött!

Figyelt kérdés
Elméletileg minden adott volt arra, hogy teherbe essek (tojásfehérje, peteérés az igaz, hogy csak a következő nap volt) és valahogy a mensi előtt nem olyanok voltak a jelek, hogy ne jött volna össze. Ma viszont iszonyatos görcseim voltak, rázott a hideg, a vérzés nem valami erős. Borzalom volt és bevettem az 50 mgos görcsoldó 1/5ét. Ha most mégis terhes vagyok, ezzel elrontottam mindent? Nyugtassatok meg, hogy nem! Köszi, Hajni
2009. jan. 14. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg nem rontottál el semmit. Egyszerűen csak két napot késett.
2009. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor szerinted nem várok babát, vagy ha igen, nem rontottam rajta a görcsoldóval semmit?

2009. jan. 14. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod a tesztet kiderül, mert ha terhes "voltál" azt elvileg kimutatja. Még vetélés után is napokig + a teszt.
2009. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt a vége,bocsi, szóval ha pedig terhes vagy akkor irány a doki.
2009. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok. Szerintem nem vársz babát, persze se orvos se jós nem vagyok. Máskor is előfordult, hogy a mensi kezdetén görcsölni szoktál? Mert ha nem, akkor fordulj orvoshoz, mert a terhesség elején jelentkező görcsölés nem jó jel.

A gyógyszerekről egy genetikus azt mondta, hogy az első két hétben még nincs kémiai kapcsolat a mama és a baba között.

Az elmúlt hónapban három napot késett a mensim. Mind a három nap tesztet csináltam, persze negativ lett mindegyik. Én is úgy éreztem, hogy sikerült és már kezdtem is beleélni magam /annak ellenére, hogy negativ lett a tesztem/. Holnap reggel csinálj egy tesztet, biztos ami biztos.

2009. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!