Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elhagyom a lisztes dolgokat...

Ha elhagyom a lisztes dolgokat akkor mit ehetek majd?

Figyelt kérdés
Reggelre tízóraira ebédre uzsira és vacsorára ?
2012. jún. 1. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hát teljes kiőrlésűt lehet, és kell is enni, vagy ilyen low-carb lisztet (Norbi) is. Amúgy meg kell elégedned a puffasztott búza/rizs, vagy abonett szeletekkel, vagy ugyanazt mint eddig, csak kenyér nélkül, pl. párizsi+sajt+paradicsom reggelire, és egy nagy alma. A jó hír, hogy egy idő után tényleg nem fog hiányozni a kenyér (tapasztalat), a rossz hír, hogy addig vért izzadsz, és kábé másfél-két év, mire megszokod.
2012. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért ez nem minden esetben van így :), persze teljesen jókat mondott az előttem szóló, én a kenyeret,pékárukat abonettel helyettesítem, amit reggelire és vacsorára is lehet enni, sok sok zöldséggel pl.

Most lesz 1 éve, hogy elhagytam a kenyeret,zsömléket,stb... és nem hiányzik..

2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1,5éve hagytam el a fehér kenyeret és fehérlisztes dolgokat.Helyette rozskenyér vagy tk. kenyér bár én a rozst valamiért jobban kedvelem,illetve puff rizs és puff búza és abonet.Régen sem voltam,olyan nagy kenyeres,igy nem is hiányzik,inkább péksütis voltam..igaz néha havi 1-2x eszek most már fehér lisztes dolgokat,ha anyuéknál vagyok (süti,tészták ilyesmik).
2012. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert valami puffasztva van, miért jobb? Én nem értem ezeket az abonettes, meg puffasztott rizses dolgokat, valaki magyarázza már meg, az miért más, légyszi!
2012. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!