Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elmúlik a hasfájós időszak,...

Ha elmúlik a hasfájós időszak, akkor ehetek már kis mennyiségben tiltólistás dolgokat is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet ezzel a tiltólistás dologgal, mert ha hasfájós a baba akkor mindegy mit eszel, akkor is fog fájni a hasa.

Próbáld ki, 1 napig csak pirítóst eszel sonkával paradicsom paprika, s ha akkor is fáj a baba hasa, akkor te bármit ehetsz, alapból hasfájós. Ha nem lesz sírós, akkor pedig be kell tartani a k betűs tilalmat.


Gondolj bele, egy tápszeres baba miért hasfájós, mikor minden nap minden étkezésre tápot kap, vagy a tehén nem tartja be a k betűs tilalmat? :D

2009. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na igen, lehet abban valami, amit írsz. doki javaslatára tiltólistázok, valamivel jobb a helyzet így.
2009. aug. 1. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy egész nap csak sokat iszol s pirítóst eszel, azzal meglátod hogy tényleg a kaja végett fáj-e a hasa.

Mi infakolt adtunk minden este egy kiskanállal a lányomnak, attól megszünt a gázososdás, s rájöttem bármilyen pelenkát használok, azért is sokat sír mert érzi benne a pisit, de én nem s mihelyst kicseréltem el is múlt a sírás.

A másik dolog, szopi után ha ordít akkor éhes. Mérd meg mennyiket eszik, s lehet kevés neki!

Én miután ezeket megoldottam, nem volt sírás rívás. Két kaja között is pelus csere, ha szopi után ordított akkor táp. Hiába mondták elég neki a tej mert hízik heti 15-20 dekát mégis éhes volt, onnéttól kezdve hogy napi 2 x kap fél adag tápot minden ok, sokkal jobban néz ki, nem sír, s jobban hízik.

2009. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!