Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mecsek fogyi tea, személyes...

Mecsek fogyi tea, személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogyan kell használni, hányszor egy nap, szóval az alkalmazásáról érdekelne minden és persze, hogy nektek használt-e? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 10. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem épp a Mecsek félét, de a fogyi teák általában hashajtós teakeverékek (szenna, kutyabenge, stb) ezektől jobban tudsz wc-re menni (ha székrekedésed van akkor jó) de amúgy csak hasat hajtanak, nem engedik felszívódni az anyagokat. Zsírt nem égetnek. Azt sporttal + kcal deficittel lehet elérni.
2012. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sport (heti 3-4x 40 perc szobabringa) és a kalória bevitelre (1600-2000/nap) figyelve, amellett szretnék valami hasznos teát. Esetleg másik tippetek lenne?
2012. jún. 10. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem sokat ér, engem kicsit meghajt. Első nap 2-t is ittam, hát hadd nem mondjam 2 napig csikart a hasam...

Az 1600-2000 kcal az elég tág és elég sok is ahhoz hogy ha fogyni szeretnél.

Ha étvágycsökkentő teát akarsz akkor a Maté tea az jó. Én most azt használom délután vagy estefele 1-et. Az használ.

2012. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!