Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex? Akkor most mi is van?...

Adipex? Akkor most mi is van? Csak személyes tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Mindenki állít róla mindent. Egyik azt mondja "-jó, bevált" A másik ellene van "-ilyen káros, olyan káros" De most akkor mi az igazság?

CSAK SZEMÉLYES TAPASZTALATOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!!!

Köszönöm!


2011. jan. 26. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én árulni szoktam így ez nem személyes tapasztalat de láttam már ezt azt.

MINDENKI fogyott tőle akinek eladtam de talán 2 ember volt aki nem szedte vissza a leadott súlyt.

Komolyabb mellékhatást 1x láttam tehát annyira azért nem káros meg veszélyes mint amennyire mindenki lefesti.De lényegében az "itt 1 kupac föld.Mit csináljunk vele?Ássunk neki 1 gödröt" effektus.Semmi értelme.Vannak ennél jobb és hatásosabb szerek is.De diéta nélkül egyik sem működik

2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most szedem... elvette az étvágyamat, nem kívánom egyáltalán se az édeset (nagy csoki függésben szenvedtem), se semmilyen ételt. Rendesen erőszakolni kell magam, hogy legalább napi kétszer egyek. Akkor is próbálok valami egészségeset: zöldség, gyümölcs, tojás, sovány tejtermékek stb.

Emellett napi 40 percet Rubint Rékázok, és minden másnap egy órát szobabicajozok.

Nálam eddig még semmi mellékhatás nem jelentkezett. Mások panaszkodtak heves szívverésre, fejfájásra, szájszárazságra stb.

Nagyon sokan mondják, hogy nem egészséges mert phetermint, amfetamin származékot tartalmaz. Én ezt NEM TUDOM, NEM ÉRTEK HOZZÁ.

Magyarországon viszont nincs törzskönyvezve.

Ami még nagyon fontos, rengeteg vizet kell inni. Én egyébként is megiszok napi két litert, de most akár négy liter is lecsúszik egy nap...

Ami még fontos, ez nem táplálékkiegészítő, nem gyógynövényes cucc, hanem ERŐS GYÓGYSZER.

2011. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm több mint 2 éve adipex-szel fogyott le 15 kg-t. A mai napig tartja a súlyát. Annyi, hogy éberebb volt amikor szedte, de ez a suliban még jól is jött neki.
2011. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És honnan rendeltétek meg? Meddig szedtétek?
2011. jan. 27. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy haverjától rendelte, 4 hónapig szedte.
2011. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy netes oldalról, amit többen ajánlottak.
2011. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!