Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért a hasamról ment le...

Miért a hasamról ment le először a zsír, a fenekemről pedig nem? Már így is túl "kerek"?

Figyelt kérdés
2 hete fogyózok, a "sörhas"-amból mára már lapos lett, de a fenekem változatlan. Az mikor fog laposodni?
2012. jún. 15. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hét alatt a kritikus terület biztosan nem.

Ha a hasad lement, akkor az nem sörhas volt, hanem puffadás.

2 hét alatt ugyanis nem fogy le senki.


Legyél kitartó, és majd szépen lassan elkezdesz fogyni mindenhonnan.

2012. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csináltam képet a fogyókúra 3. napján, üres hassal reggel és most is. Mégis onnan ment le.
2012. jún. 15. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor te valami csodalény vagy, ebben az esetben nem lehet válaszolni a kérdésedre, mert rád a természet törvényei nem vonatkoznak.

Próbáld meg akkor kikísérletezni, hogy NEKED mi válik be, jobb ötletem nincs.

2012. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lapos lett a hasam 2 hét után, érezhetően lement a zsírpárna róla, és látszódott már valami kocka kezdeményezés is!!

Szóval nem csodalény, hanem van ilyen. Szerintem Neked és Nekem is onnan megy le könnyebben a zsír a fenekünk meg makacs. Annak még kell jó pár hét, hónap, hogy lemenjen róla minden. Megfelelő mozgással és étrendel egyébként nem csoda amit leírtam.


szerintem hasonló alkat vagy mint én. a felsőtested hamar formálódik, az alsó pedig makacs. De ne add fel, nekem már kezd feszesedni a fenekem, combom!!! :D

2012. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan megy a zsír le legkésőbb, ahova a leghamarabb jött fel.
2012. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!