Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor aki "fogyókúrázik"...

Most akkor aki "fogyókúrázik" (nem úgy, csak fogyni akar), az mit ehet és mit nem? Nincs valahol a neten egy hiteles, nem barom tudósok által összeállított étrend mit ajánlott enni?

Figyelt kérdés

Például nemtudom hogy edzés után konzerves ilyen gyümi mixet lehet-e enni(300g-ba van 27g cukor,hogy ebből mennyi a gyümölcscukor nemtom).Meg pl mi a helyzet a tejtermékekkel?Joghurttal??Valahol azt hallottam a tej megtapad a bél falán ezért hízlal/nem egésséges.Akkor most mivan??Teljesen összezavarodtam.

Annak aki csak szeretne rendesen táplálkozni és mozogni mellette,annak mit jelent az a rendesen?????? Valaki bőven kitudná fejteni mit lehet enni és mikor???? Na nem ilyen 2 alma zabpehellyel re gondoltam.. csak normális mértékkel :D



2012. jún. 18. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba: "sárga kapszula".

Ez egy könyv, mondhatni alapkönyv, ingyen le lehet tölteni, olvasd el.

2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rendes fogalma kicsit átértékelődött az utóbbi időben.

Az a rendes, ami tápláló. Ne fölösleges cukrot és zsírt vigyél be a testedbe, hanem tápanyagokat.

A tej azért hizlal, mert tele van laktózzal, nagyon magas az energiatartalma.

Kevesebb energiát vigyél be, mint amennyire a napod folyamán szükséged van és fogyni fogsz, ha akarod, ha nem.

Attól függ, mennyit mozogsz, egy sportoló megeszik akár 5-6000 kalóriát is naponta, mégsem hízik.

2012. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2012. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!