Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha beiktatom a mindennapos...

Ha beiktatom a mindennapos futást, érhetek el eredményt?

Figyelt kérdés
nem szeretnék diétázni,viszont futni szeretek,napi fél órát mindenképpen rá fogok szánni.viszont ha az ételmennyiséget is csökkentem,de nem vonom meg magamtol az ennivalókat,fogyhatok?látványos is lehet nyár végére,vagy szimplán csak izmosodom,vagy még azt se?
2012. jún. 20. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, 80%-ban a diétán dől el hogy fogyni fogsz-e, és fél óra mozgástól se fogsz csodát elvárni, a pláne hogy azt hiszed a diéta arról szól hogy megvonod magadtól az ennivalót, nem,így nem fogsz lefogyni!
2012. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam semmi eredményt nem hozott (5év alatt), de én csak azért csinálom, mert szeretem, nem akarok fogyni. Szerintem a gyorsaságra koncentrálj, ne a távra vagy az időtartamra. Gyorsan fuss kifulladásig, pihenéseket beiktatva. Személyes tapasztalat, h ez sokkal többet ér fogyás szempontból, mint a kocogás v a kitartó futás.
2012. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!