Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok egy napra vagy ennyitől...

Ez sok egy napra vagy ennyitől még lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Reggeli:

1db nektarin

Ebéd:

Amerikai zöldségkeverék szósszal

Szűztea keksz

Délután: 2 tölcséres fagyi

Chocapic gabonapehely tejjel


Ez össz-vissz olyan 1500 kcal körül mozog plusz 45 perc kick-box mozgásnak (ezzel elvileg 1000 kcal-t el lehet égetni). Így lehetséges a fogyás?

5-6kg-tól szeretnék megszabadulni. 168 centi vagyok és 57 kg. 18/L


2009. júl. 6. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem sok,föleg ha mozogsz hozzá,de nem is nagyon kéne fogynod 168 cm 57 kg az pont jó sztem
2009. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát ha egy olyan 20-assal idősebb lennék,akkor meg is lennék elégedve a kilóimmal de azért ennyi idősen még vézna szeretnék maradni. :) Az az igazság,hogy az utóbbi 1-2 hónapban szedtem magamra ezt,amit most le szeretnék adni.
2009. júl. 6. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem hát akkor sok sikert:)
2009. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel 1 gramm zsírt nem fogsz fogyni, és baromi káros is, mivel 0 gramm fehérjét tartalmaz,. Ha nincs az étrendben fehérje akkor izmot bontasz nem zsírt!


1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj


2. 50g csirke+30g rizs


3. 50g csirke+30g rizs


4. 50g csirke+200g zöldség


5. 50g csirke+100g zöldség


6. 50g csirke+200g zöldség


Ez egy diétás étrend egy kb 60 kilós nőnek..

2009. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De mit tegyek ha nekem ez az étrend túl egyhangú és nem igazán eszem húst? 1 hónapban 1x-2x fordul csak elő,hogy húst eszem. Tudom,hogy ez nem igazán egészséges de nem szeretem. De ellentétben sok zöldséget eszem (pl. brokkoli,jégsaláta, paradicsom, karfiol, sárgarépa), általában ebédre mindig valamilyen zöldségkeveréket szoktam. Az édességről pedig leszokóban vagyok. Semmiképp sem kerülhető el a sok hús fogyasztása?
2009. júl. 6. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kerülhető el, mert csak a húsban vannak esszenciális aminósavak, amik egyszerűen szükségesek! Lehet trükközni tofuval meg egyéb növényi fehérjékkel, de az nem az igazi. A hús részben kiváltható tejsavó fehérjével (turmix), de ezek táplálékkiegészítők, tehát ezekre alapozni nem szabad, csak kiegészítenek.

Egyébként én 3 éve mindennap ilyen étrenden élek, és mégcsak háziorvosnál sem voltam semmi betegségem nem volt, és nem is egyhangú hidd el, mert a húst nagyon-nagyon-nagyon sokféleképpen el lehet készíteni!

2009. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dehogynem kerülhető el a húsfogyasztás. igaz h pótolni kell a fehérjét, de a húsban rengeteg méreganyag van, hacsak nem veszel biot 3szor annyiért jobb, ha kerülöd a húst. mióta nem eszem ezerszer jobb a közérzetem. viszont a chokapik vagy mi a ff.....:D na azt ne. nulla tápanyag, műanyag az egész. ellenben cukor az van benne.. ez nem fogyókúrás kaja. még a gyerekek is híznak tőle.

ha fogyózol hús helyett egyél a salátádhoz/zöldségkeverékedhez sajtot, gombát, szójatermékeket, mandulát, vagy tojást néha-néha, ha azt megeszed. vacsira magas fehérje tartalmú, krómmal dúsított italport (meta diet shake, ultraloss tejjel), vagy tejsavó fehérjét, ezek tökéletesek. próbáld ilyennel kiváltani a cukros gabonapelyhet. legrosszabb esetben egyél helyette cukormentes műzlit..ha maradandóan szeretnél fogyni a cukros dolgokról le kell mondanod.

2009. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!