Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet? Le tudnék fogyni?

Sikerülhet? Le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok, 89-90 kg körül mozog a mérleg. Eldöntöttem, hogy most már elég volt, elhagyom az édességeket, a zsíros, hizlaló kajákat. Eddig mindennap csak ettem a csokikat, édességeket, de főleg estefelé, mert délelőtt/kora délután sose kívántam, mindig este jött rám az "ehetnék". Elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább, november-december környékére kitűztem, hogy addigra lefogyok 60 kg-ra. Ez sikerülhet, ha megpróbálom kiiktatni az édességet, és helyette gyümölcsöt ennék? Meg csökkenteném az adagok mennyiségét + napi/kétnapi 40-50 perc torna vagy valamilyen mozgás/sport.

Aki már több kilót fogyott, az leírná röviden, hogy hogyan csinálta, hogyan sikerült neki? Köszönöm:)


2012. jún. 23. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Az egészséges fogyás heti max 1 kg . Tehát lehetségesnek lehetséges,csak nem egészséges. Én azért nagyon drukkolok neked!:)
2012. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj, köszönöm szépen! már ez is segít, hogy te drukkolsz nekem:)

de ha addig nem is érem el, úgy "terveztem", hogy legalább a karácsonyt már 60 kilósan szeretném ünnepelni. remélem én is, hogy sikerülni fog.

2012. jún. 23. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod a cukros, lisztes ételeket, és netán még az adagokat is csökkented, simán sikerülhet. Ahogy írtad, még tornáznál is. Sztem össze tud jönni. Egyik ismerősöm november óta 60 kilót fogyott így. Mármint a kajázási szokások megváltoztatásával. És nem tudom, hogy ő tornázik-e, lehet, de erről nem tudok. Hülyére tuti nem edzi magát.
2012. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne novemberre tűzd ki, sőt nem is kell időpontot kitűzni. Csak csináld és szépen lemennek a kilók. Ha 1 év múlva, az miért baj?

Tapasztalatból mondom. Amíg úgy álltam neki, hogy pl 1 hónap alatt akarok 5 kilót, és nem sikerült, elment a kedvem az egésztől és abbahagytam. Most egy félve nem így csinálom. EGészségesen eszek, mérem magam, örülök mikor megy le a súlyom, de nem ennek élek. Látom a képeken, hogy jóval csinosabb vagyok és ennek örülök. Augusztusig akartam volna lefogyni, mert akkor lesz az esküvőm, de még van egy jó 10 kiló hátra. De nem zavar. Ha nem is addig, de majd utána lemegy.

1 év alatt simán lefogyhatsz 20-30 kilót, csak NE ADD FEL!

2012. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, én 12 kilót fogytam január óta így.
2012. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne kérdezd, hogy sikerülhet -e! Kitől vársz választ? Egy idegentől itt, aki nem is ismer??? :)

Tudnod kell magadtól a választ, hogy IGEN. Ezért tenni kell, szenvedés lesz lehet, de a végeredmény csodálatos lesz. Egyet ne feledj el: NEM VAGY EGYEDÜL! Nem vagy egyedül a problémáddal, csak valaki tesz ellene, valaki meg megmarad a sajnáltatásban. Ha esetleg segítene egy "társ" a fogyókúrában: facebook Alakreform Ancsa


Sok sikert Nektek!

2012. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!