Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni?

Így le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Egész nap ezt eszem majd:

Őszibarack befőttet és ananász befőttet leturmixolok tejjel és egy kevés tejszínnel.Csak ezzel táplálkozok.Így le lehet fogyni?És ha igen mennyit.

14/F


2012. júl. 1. 11:31
1 2 3 4
 1/32 Smartguy86 ***** válasza:
67%

Nem, így meghalni lehet.


[link]


OLVASS!!!

2012. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%
A befőttek tele vannak cukorral (maga a gyümölcs is), a tejszín tiszta zsír, a tej meg elvileg megint csak nagyrészt cukor... Egyébként miért olyan nehéz megrágni a gyümölcsöket, ha már... ?
2012. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Szépen átf*sod magad a túlvilágra.
2012. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%

Mi a f@szomat szívódik mindeni a bodybuilder.hu-val. Nincs mindenkinek pénze sok tápkiegészítőre, hogy napi kilónként 2g fehérjét egyen, meg a többi baromság. Nem szól másról az egész csak, hogy az egész napodat az étel köti le.


Igen kérdező így lehet fogyni, de nem egészséges. Mérd fel, hogy otthon milyen étel van és, hogy mit tudsz beszerezni és az alapján építs fel egy étrendet. Ennyi, nem kell kalóriát számolni (minden embernek van annyi sütnivalója mikor lakott jól). Egyél sok zöldséget (amilyet tudsz szerezni), gyümölcsöt(szintén) nyersen és mozogj. Természetesen cukros vackok kizárva, a zsíros és olajos ételeket amennyire tudod iktasd ki, vagy keveset. Próbálj a természetes, nyers ételek felé hajlani. Aki meg azt mondja a gyümölcs hizlal és nem lehet enni az meg egyen csokit.


Na peaces

2012. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Misa-Misa ***** válasza:
Szija! Mindenképpen egyél mást is a gyümölcsöken kívűl, ugyanis ez így nem egészséges! Hidd el ha "normális" kaját eszel akkor is letudsz fogyni, ha mértékkel teszed. A másik pedig, hogy mozogj hozzá. De ha bármi kérdésed lenne írj privátba és válaszolok ..nem tudom mennyit akarsz leadni de én már leadtam 15-20kg-t tehát tudom hogy hogy érdemes csinálni.
2012. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
Hát 4. jó hülye vagy már ne is haragudj. :)
2012. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Miért? :)
2012. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Már régebben olvastam, most megint belenéztem. Nem mondom, hogy az egész marhaság, de, hogy 6 étkezésből 4 rizs és csirkéből, a másik pedig fehérje turmix, ehhez nem igazán tudok mit fűzni, csak azt, hogy marhaság. Vegyesen kell étkezni gyümölcsök, zöldségek, magvak, különféle húsok (nem csak csirke) stb. stb.. Aki nem akar testépítő lenni csak egyszerűen fogyni akar akkor minek neki tápkiegészítő és napi 100 kg csirke?


Az alapismeretek az jó és a többibe is van jó, szépen leírja milyen baromságot terjeszt a média stb. stb. Nem ezekkel van gond, hanem azzal, hogy aki pusztán fogyni akar annak nem csak ez az egy lehetőség van, hogy kg számra eszi a csirke húst és a rizst. Akármilyen hihetetlen 100 kg fehérje nélkül is erőlködés nélkül lehet fogyni sőt izmosodni is lehet. Szóval ami ezen a téren folyik az marketing, hogy minél többen vegyék a sok sz@r táplálék kiegészítőket, amivel nincs bajom, de ne hurrogják már le a másikat, ha nem tömi magába kg számra a csirkét.


Rengetegen vannak akik nem esznek ennyi fehérjét és nem napi 5-10-szer esznek és köszönök jól vannak. Szóval más életmód is van ami egészséges és nem csak ez az egy lehetőség létezik, ennek ellenére aki ezt elolvasta már is bizton állítja, hogy nincs más ez van és aki az ellenkezőjét állítja az egy f@asz.

Tényleg jó amit írnak, de ne minden 3. kérdésre ezt linkeljék már be.

2012. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha olvastad az alapismereteket,akkor nem értem mi a probléma.Mi kell a szervezetednek?Vitaminok,szénhidrát,fehérje,zsírok.

Vitaminok: gondolom oké.


Szénhidrát: "a testünk üzemanyaga" segít beépíteni a fehérjéket az izomzatba,energiát ad,a felesleg pedig elraktározódik testzsírnak,tartalék.


Fehérje: maga az izom.vagyis az izom alkotórésze a fehérje,fehérje nélkül nincs izom.


Zsír: kell,mert kell :) meg vannak olyan vitaminok(A,D,E,K),amik csak zsírban oldódnak és nagyon fontosak a szervezet számára.


Annyit érdemes még tudni,hogy azért csirkehús,mert a legtöbb fehérje van benne minimális "rossz" zsírral.És azért kell enni fogyókúra alatt is,mert ha nem eszel,akkor a tested saját magát kezdi el lebontani és nem a zsírt.Izmot fog bontani azért,hogy legyen energia a mozgásra,de a zsír attól ugyan ott marad.Viszont ha fehérjedús ennivalót eszel,akkor az izomzatod is megmarad(tán még fejlődik is edzés hatására,de maradjunk annyiban,hogy nem bomlik le) és energiád is lesz a fehérjétől,de a "felesleg" nem megy zsírnak,mint a szénhidrátnál.Mert ha több szénhidrátot eszel,mint amit elégetsz,akkor az zsírnak megy.

Tehát a magasabb(3g testsúlykilogrammonként) fehérje bevitel arányosan elosztva legalább 6 étkezésre,mellette aerob edzés szerintem tökéletes zsírból fogyni.És azért aerob,nem kardio,mert a kardio tartományban végzett edzéshez "gyors energia" kell.Azt pedig vagy a bevitt kaja,vagy ha nincs bevitt kaja,akkor izom bontás.Aerob tartományban viszont(mivel nem intenzív izommunka) kb 20 perc monotonitás után a test az elraktározott zsírtartalékából(háj) fog energiát nyerni a mozgáshoz.Vagyis "zsírt éget".Bocs a regényért. :)

2012. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Tej és tejszín nélkül?
2012. júl. 1. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!