Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni?

Így le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Egész nap ezt eszem majd:

Őszibarack befőttet és ananász befőttet leturmixolok tejjel és egy kevés tejszínnel.Csak ezzel táplálkozok.Így le lehet fogyni?És ha igen mennyit.

14/F


2012. júl. 1. 11:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ha a leírtak túl bonyolultnak tűnnek, akkor egyél azt ami van, mértékkel.
2012. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Ááááá....leszarom leszek fényevő :D

Na de télleg akk keveset eszek :)

De én soha nem voltam nagy evő.Mindig mértékkel eszek

2012. júl. 2. 13:13
 23/32 anonim ***** válasza:
egyél keveset,de 2-3 óránként,hogy a szervezeted ne saját magát "egye".
2012. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdni a zsírt bontani tulajdonképpen saját magát "eszi", azzal nincs gond.
2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Attól függ.mert ha kardio tartományban végez mozgást és nincs a szervezetében kaja,ami fedezné az energiát,akkor izmot bont és nem zsírt.
2012. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással soha a büdös életben nem leszel izmos, szóval ettől aztán végképp nem kell tartanod :DDD De egészséges se leszel, az is hót tuti. Ananászt meg barackbefőttet enni egész nap. Mi vagy te? Rétipocok?


Leírtuk már páran, hogy hogyan tudod megváltoztatni az életmódodat, ha te ehelyett egész nap nulla tápértékű ananászt meg agyoncukrozott befőttet ennél, akkor nincs mit tenni. Amúgy is, 14 éves vagy, látszik az értelmes válaszaidon... Csak sajnos valószínű, hogy később se leszel valami fejlett egyed, ha így táplálkozol...

2012. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Mostmár dinnyét is rakok a turmixba.

L. Simon László a rétipocok nem én. :)

2012. júl. 3. 11:19
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

A 4. válaszolót jól lepontoztátok, pedig szerintem abszolút igaza van, a legtöbb dologban egyetértek vele.

A bodibuilder azért nem jó, mert nem mindenki akar testépítő lenni, normális fogyáshoz meg nem úgy kell étkezni. Másrészt meg így tényleg az egész nap csak az evésről szól, ami elég nevetséges, és drága.

Kalóriát számolni sem nagyon látom értelmét, szerintem is érzi az ember, hogy mi elég, de hát, aki akarja, csinálja, attól baja nem lesz.


A cukor teljes elhagyásával nem értek egyet, én a mértékben hiszek, hogy mindent lehet, megfelelő mennyiségben. Akár édességet is. Teljesen megvonni szerintem semmit sem kell.

Én legalábbis így fogytam le.

2012. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy normális kajával fogysz le,nem káposztával,meg mindenféle ilyesmivel,attól még nem vagy testépítő.És ha kiszámolod,hogy "rendes kaja" helyett eszed,nem pedig mellé,akkor nem feltétlen drágább.


Különben meg mindenkinek a saját kis lelkivilága szerint kell élnie,csak kérdeztek,hát írtuk véleményünket.Az,hogy egy olyan módszert,ami rengeteg embernél beválik mindenféle ész érv nélkül,szimplán azért,mert 3 óránként enni szerinte hülyeség,ilyen szinten fikázni elég butaság.Neki nem tetszik (biztos nem próbálta még),de attól másnak bejöhet.

2012. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én nem fikáztam, csak leírtam, hogy nekem más a véleményem.
2012. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!