Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal-t egyek ma ezek...

Hány kcal-t egyek ma ezek mellett? Szerintetek mennyi kcal-t egyek a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék.


Mai programom ez volt és ez lesz:


reggel futottam 1 óra alatt 8 km-t a futópadon.


este szintén megyek kondiba futni fogok szerintem szintén 8 km-t 1 óra alatt.


Tehát napi 2 h futás és 16 km.


Mennyi kcal-t kell ma ennem természetesen úgy, hogy még a fogyás tartományba essek, ha a paramétereim ezek:


170 cm, 64 kg, 27 éves lány.


??


Előre is köszönöm.


(általában minden nap ez a programom, ha nagyon meleg van és fáradtabb vagyok, akkor csak egyszer megyek futni egy órát.)



2012. júl. 5. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

fogyokuradieta.com

de arra figyelj,hogy eleget egyél...és ne sanyargasd magad!

2012. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Reflexx válasza:

egy nő ha nem csinál semmit csak napi rutint éli 2000-2500 cal fogyaszt egy nap alatt. Ennek megfelelően ezt a határt szerintem ne lépd át ha fogyni akarsz! A Másik pedig hogy mit! Ha lehet mellőzd az egy napon belül szénhidrátot és fehérjét fogyasztást! ajánlóm az 1 hónapi müzli kúrát sovány tejjel vagy ha nem bírod akkor gyümölcs lével. Alap, sose legyél éhes mindig egyél kicsit(kb. 4 óránként), de sose jólakotságig!

A müzli persze ne csokis legyen :),hanem a leg alapabb gyümölcsös/mazsolás.

2012. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sokat futsz, akkor izmosodni fog a vádlid, és ha sokáig folytadot ezt a napi 16 km - t, akkor olyan lesz a lábad mint egy férfié.

Tudom, mindenki azt irja h a nasitól foszd meg magad, de ez igy is van!

Ha fogyni akarsz, egyél foggyókúrás kajákat, igyál citromos vizet, és sétálj sokat, legyél barátokkal! :D

2012. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!