Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akarok enni de unalmamban...

Nem akarok enni de unalmamban mindig azt teszem, mit csináljak amikor ennem kell és nem vagyok éhes? Igyak vizet vagy mossak fogat? Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább vizet igyál, az úgyis távozik később.
2012. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rágcsálj répát, nekem bevállt.
2012. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne unatkozz. Csinálj valamit. Menj emberek közé. Sportolj. Bármit. Az unalom szörnyű.
2012. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is olyan vagy, mint en voltam :) En is ettem mindig unalmamban. A " ne unatkozz, csinalj valamit" szöveg nem jo, tudom, mert en sem ugy ertettem ezt az unatkozom dolgot, hogy gesz nap otthon malmoztam, hanem ha csak öt perc volt, vagy tiz, amit nem tudtam kitölteni, es azon agyaltam mit kene csinalni, maris nasiztam. Fözz ficsi zöld teat, gyülcsteat edesitövel, es citrommal, hütsd le, idd jeggel, nagyon finom, es elmulik az ehseged, es meg raadasul meregtelenit is, folyadekot potol. Sok vizet sosem tudtam inni, egy idö utan mar hanytam ha csak a sima vizre gondoltam is, de ez bevalt. Aztan na ezert sokan leszolnak, mert allitjak hogy nem egeszseges, de en szeretem a hosszu kavet. Nem iszom tul sokat, de azert be lehet azt is iktatni. Es ha vegkepp eni akarsz, akkor egy alma, vagy egy kis zöldseg, mint irtak elöttem is a repa barmikor belefer.
2012. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ihatsz is, de sokkal hatásosabb ha helyette edzel. Nem egy fél maraton lefutásra gondolok, direkt ilyen esetekre van nekem letöltve Réka 20 perces hülyesége. Megcsinálod bármelyik részt és hidd el nem leszel éhes unalmadban:)
2012. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is az edzést javaslom két dolog miatt is beválik (nekem legalábbis) pedig én is olyan típus vagyok mint te, folyton csak ennék! Egyrészt alapban elmegy az étvágyam tőle minimum 1-2 órára. Másrészt utána is jobb dolgokat eszem, mert "nem akarom elrontani" a munkám
2012. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!